Versenyeredmények 2018/2019.
Verseny | Helyezés | Tanuló | Osztály | Felkészítő |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Megyei 6. helyezés | Nagy Petra
Bolla Dorina Németh Marcell Bíró Emese |
7.b | Tóth Margit |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Megyei 6. helyezés | Gönczöl Dszesszika
Lenkei Faragó Anna Károlyi Levente Szabó Enikő |
8.a | Rumplerné Jakics Erika |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny | Megyei 7. helyezés | Kráner Róbert 4.a
Hompok-Téttry Noel Németh Petra Németh Rajmund |
4.a | Leitold Ibolya |
Bolyai Matematika Csapatverseny | Megyei 5. helyezés | Németh Petra
Hompok-Téttry Noel Kráner Róbert Rodler Barnabás |
4.a | Németh Gézáné |
Bolyai Matematika Csapatverseny | 8. helyezés | Tanai Flórián Wentz Martin Szélesi Marcell Marian Hanna |
3.b | Kovács Beáta |
Bolyai Matematika Csapatverseny | 10. helyezés | Zámbó Ákos Tóth Dénes Kiss Máté Kiss-Pál Olivér |
3.a | Rubint Gabriella |
Bolyai Matematika Csapatverseny | 5. helyezés | Németh Annabella
Németh Roland Gergő Sőre Julianna Varga Zalán |
6.a | Németh István |
Regősök Húrján vers és prózamondó verseny országos forduló
2018. 12.01. |
ezüst minősítés
bronz bronz |
Tóth Varga Zoé
Péntek Maja Panna Szabó Anna |
6.c
6.a 8.a |
Vörös Krisztina
Rumplerné J. Erika Rumplerné J. Erika |
Sárvár, szeretlek! c. vetélkedő | Pintér Lili Zsanett
Rába Lili Lenkei-Faragó Anna Rácz Vivien |
5.a
8.a 8.a 5.a |
Vörös Krisztina | |
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola Képzőművészeti Versenyén | 2. helyezés | Varga Dorina | 4.a | Leitold Ibolya |
Ádám Jenő népdaléneklési verseny | arany
ezüst |
Csóka Bella Zsóka
Mákvirágok éneklő csoport (Csóka Bella Zsóka, Németh Mátyás 5.a, Németh Roland Gergő 6.a) |
5.a
|
Vörös Krisztina |
Nemzetközi Taekwando formagyakorlat verseny | 2. helyezés | Gecse Réka | 8.c | |
Városi rajzpályázat
Ady és Weöres versek illusztrálása |
különdíj
különdíj |
Tuskán Gréta
Kiss Kata |
7.a
8.b |
Takács Márta |
„Tiszán innen, Dunán túl” minősítő népdaléneklési verseny | arany
kiemelt arany (országos döntőbe jutott)
kiemelt arany |
Szabó Eliza
Németh Mátyás Németh Roland Gergő Csóka Bella Zsóka
Csóka Bella Zsóka
Biró Dóra Biró Eliza Jackel Anna Daczó Moórung Dalma Gál Karolina Pintér Kitti Gál Bendegúz |
5.a
5.a 6.a 5.a
5.a
2.a 4.a 4.a 4.a 4.a 4.a 3.a |
Vörös Krisztina |
Bolyai Természettudományos Csapatverseny | 10. helyezés | Marian Hanna
Marian Raul Wentz Martin Szélesi Marcell |
3.b
3.b 3.b 3.b |
Kovács Beáta |
Zríny Ilona Matematika Verseny | megyei
3. helyezés
Csapat megyei 1. helyezés |
Németh Rajmund
Németh Rajmund Kráner Róbert Németh Petra |
4.a | Németh Gézáné |
Úszás Diákolimpia | ezüst | Bíró Dóra | 2.a | |
7-8. évfolyamos tanulók országos történelem tantárgyi versenyének megyei döntőjén | 3. helyezés | Németh Marcell | 7.b | Németh Ernőné |
Zríny Ilona Matematika Verseny megyei forduló | 4. helyezés
Csapat megyei 9. helyezés |
Németh Marcell
Horváth Márk Gönczöl Dzsesszika Németh Hanna Lili |
7.b
8.a 8.a 8.a |
Baloghné B. Eszter |
Varga Tamás Matematika Versenyen megyei forduló | 1. helyezés | Németh Marcell
|
7.b
|
Baloghné B. Eszter |
Országos Angol Nyelvi Verseny megyei forduló | 1.helyezés
6. helyezés |
Horváth Márk
Németh Máté |
8.a
7.b |
Tóth András
Zámbóné Kálmán Judit |
„Síppal, dobbal, nádihegedűvel!” megyei zenei műveltségi verseny | 7.hely
5.hely |
Csak legények csapat
Földi Zalán Németh Roland Gergő Varga Zalán
Csak leányok csapat Németh Annabella Pintér Lili Rácz Vivien |
6.a
6.a 5.a 5.a |
Vörös Krisztina |
Bendegúz anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntője | 1. helyezés
6. helyezés |
Németh Rajmund
Kráner Róbert |
4.a
4.a |
Leitold Ibolya
Leitold Ibolya |
Bendegúz anyanyelvi tanulmányi verseny megyei döntője | 1. helyezés
3. helyezés 6. helyezés 7. helyezés
|
Németh Marcell
Németh Roland Gergő Taizs Ádám Elek Nóra |
7.b
6.a 5.a 5.b |
Tóth Margit
Rumplerné J. Erika Vörös Krisztina Tóth Margit |
Víz világnapja megyei rajzverseny | kiemelt különdíj | Németh Annabella | 6.a | Takács Márta |
Curie Kémia Emlékverseny megyei döntő | 1. helyezés
3. helyezés |
Czöndör Dániel
Szász Dorka |
7.a
7.a |
Kovácsné Töreki Ildikó |
Teleki Pál földrajzverseny megyei döntő | 6. helyezés
9. helyezés
|
Bíró Emese
Horváth Réka
|
7.b
8.a
|
Pungorné Haraszti Mónika
Takács Márta
|
III. korcsoportos kézilabda diákolimpia
megyei döntő |
2. helyezés | Böröndy Luca
Czeglédi Sára Németh Panka
Elek Nóra Kasper Lilien
Baksay-Isopp Szonja Németh Zsóka Tóth Petra
Tóth-Varga Zoé Csernák Laura Horváth Jázmin
Joó Szonja |
5.a
5.a 5.a
5.b 5.b
6.a 6.a 6.a
6.c 6.c 6.c
7.b |
Pupp Adél
Pungorné Haraszti Mónika |
a DARTS Diákolimpia országos döntőjén | Csóka András | 4.a | ||
XXVIII. Országos Evangélikus Hittanverseny megyei fordulója | Szombath Levente
Gál Bendegúz Gál Karolina Pethő Klára |
8.c
3.a 4.a 2.a |
Mészáros Béla | |
XXVIII. Országos Evangélikus Hittanverseny országos döntője | 10. helyezés | Szombath Levente
|
8.c | |
Lila Vegyész Országos döntőbe jutott | 1.hely | Gönczöl Dzsesszika | 8.a | Kovácsné Töreki Ildikó |
„Regösök húrján” országos vers- és prózamondó verseny területi forduló | 2.helyezett
2. helyezett különdíj különdíj |
Németh Kornélia
Péntek Maja Tolnai Levente Tóth Varga Zoé |
2.a
6.a 6.a 6.c |
Erősné Sz. Ágnes
Rumplerné J. Erika Rumplerné J. Erika Vörös Krisztina |
Simonyi Helyesírási Verseny megyei forduló | 2. helyezés
|
Németh Roland Gergő
Rácz Vivien |
6.a
5.a |
Rumplerné Jakics Erika
Vörös Krisztina |
Arany János szavalóverseny Vasvár | 2. helyezés | Horváth Réka | 8.a | Rumplerné Jakics Erika |
Őrségi Kikelet Művészeti Találkozó
Rajzpályázat
Képzőművészet
Népdaléneklési kategória
|
különdíj
2.hely
2. helyezés 2. helyezés 2. helyezés 3. helyezés
arany
arany |
Biró Eliza
Gombkötő-Hendrich Zalán
Varga Anna Tóth Varga Zoé Rába Lili Pipics Jázmin
Csóka Bella Zsóka
Csipetkék duó: Biró Eliza Pintér Kitti Petra |
4.a
3.a
4.a 6.c 8.a 8.c
5.a
4.a |
Leitold Ibolya
Némethné Cs. Andrea
Leitold Ibolya Takács Márta Takács Márta Takács Márta
Vörös Krisztina
Vörös Krisztina
|
HEBE országos történelem levelezős verseny | 2. helyezés | Horváth Réka | 8.a | Németh _Ernőné
|
HEBE országos földrajz levelezős verseny | 3. helyezés | Horváth Réka | 8.a | Takács Márta
|
Megyei KRESZ verseny | 3. helyezés | Németh Annabella | 6.a | Kardos László |
7-8. évfolyamos tanulók országos történelem tantárgyi versenyének országos döntője | Németh Marcell
|
7.b
|
Németh _Ernőné
|
|
A London Bridge országos angol nyelvi verseny | 2. helyezés
7.helyezés |
Németh Roland Gergő
Elek Nóra
|
6.a
5.b |
Tóth András
Zámbóné K.Judit |
Kaán Károly Országos Természet- és környezetismereti verseny megyei fordulója | 10. helyezés | Németh Roland Gergő | 6.a | Takács Márta |
Bendegúz Tudásbajnokság Megyei forduló
Magyar nyelv
Szövegértés
Angol nyelv
|
1. helyezés 2. helyezés 7. helyezés 7. helyezés
3.helyezés
1. helyezés
|
Németh Roland Gergő Németh Rajmund Hompok-Téttry Noel Németh Ádám Roland
Marton Márton
Németh Roland Gergő
|
6.a 4.a 4.a 3.b
4.a
6.a
|
Rumplerné J. Erika. Leitold Ibolya Leitold ibolya Károlyi Krisztina
Leitold Ibolya
Tóth András
|
Bendegúz Tudásbajnokság Történelem
|
1. helyezés
1.helyezés 4. helyezés |
Németh Roland Gergő
Németh Marcell Bíró Emese |
6.a
7.b 7.b |
Németh Ernőné
Németh Ernőné Németh Ernőné |
Bendegúz Tudásbajnokság
Matematika Megyei Döntő |
1. helyezés
6.helyezés 1. helyezés 5. helyezés 10. helyezés 5. helyezés 9. helyezés 10. helyezés |
Németh Rajmund
Hompok-Tétry Noel Németh Marcell Bolla Dorina Németh Ádám Roland Zámbó Ákos Dombi Kristóf Kiss Máté |
4.a
4.a 7.b 7.b 3.b 3.a 3.a 3.a |
Németh Gézáné
Németh Gézáné Baloghné B. Eszter Baloghné B. Eszter Kovács Beáta Rubint Gabriella Rubint Gabriella Rubint Gabriella |
Bendegúz Tudásbajnokság
Környezetismeret Megyei Döntő |
10. helyezés | Kiss Pál Olivér | Rubint Gabriella | |
Területi Csecsemőápolási Verseny | 3. helyezés | Molnár Fanni
Németh Réka Németh Bianka |
8.c
8.c 8.c |
Németh Kálmánné ? ? |
Kulturális Szemle
vers -próza |
kiemelt arany
kiemelt arany arany |
Szabó Anna
Németh Mátyás Péntek Maja
|
8.a
5.a 6.a |
Rumplerné J. Erika Vörös Krisztina Rumplerné J. Erika
|
Kulturális Szemle
vers -próza |
kiemelt arany
arany
kiemelt arany |
Tóth-Kútszegi Flóra
Ábrahám Kíra
Kiss Jázmin Fanni |
1.a
3.a
2.a |
Elekné N. Tímea
Némethné Cs. Andrea Erősné Sz. Ágnes |
Kulturális szemle
ének kategória |
szólóének arany
kiemelt arany
kiemelt arany
|
Csóka Bella Zsóka
Rizike énekegyüttes: Csóka Bella Zsóka Németh Mátyás Németh Roland Gergő
Csipetkék éneklő csoport: Biró Dóra Biró Eliza Gál Karolina Jáckel Anna Gál Bendegúz Daczó-Moórung Dalma Csabai Nóra Pintér Kitt |
5.a
5.a 5.a 6.a
2.a 4.a 4.a 4.a 3.a 4.a 4.a 4.a |
Vörös Krisztina
|
Tiszán innen, Dunán túl”népdaléneklési verseny országos döntő | ezüst minősítés | Csóka Bella Zsóka | 5.a | Vörös Krisztina |
Országos Honismereti Verseny | 6. helyezés | Szombath Lázár | 6.b | Németh Ernő |
Bendegúz Tudásbajnokság matematika országos döntő | 6.helyezés
9. helyezés
|
Németh Marcell
Németh Rajmund |
7.b
4.a |
Baloghné Budai Eszter
Németh Gézáné |
Bendegúz Tudásbajnokság történelem országos döntő | 2. helyezés
10.helyezés |
Németh Marcell
Németh Roland Gergő |
7.b
6.a |
Németh Ernőné |
Bendegúz Tudásbajnokság országos döntő angol nyelv | 3. helyezés | Németh Roland Gergő | 6.a | Tóth András-
Görög Petra |
Ostffyasszonyfa Weöres Sándor versmondó verseny | arany
ezüst különdíj |
Horváth Réka
Tolnai Levente Péntek Maja |
8.a
6.a 6.a |
Rumplerné J.E.
Rumplerné J.E. Rumplerné J.E. |
Regösök húrján vers és prózamondó verseny országos döntő | ezüst
ezüst bronz
|
Tóth-Varga Zoé
Tolnai Levente Péntek Maja
|
5.a
6.a 6.a |
Vörös Krisztina
Rumplerné J. E. Rumplerné J.E. |
Literatum Angol Nyelvi Verseny | 1. helyezés | Pompor Eszter | 8.c | Zámbóné K. Judit |
Megyei Labdarúgó Diákolimpia
Területi forduló |
3.helyezést | Lányok csapata
Pintér Lili Zsanett Bíró Emese Csente Vivien Kovács Laura Rába Lili Németh Hanna Lili Czöndör Boglárka Kutasy Luca
Fiúk csapata Kiss Ádám János Tóth Dénes Derdák Erik Toldi Dániel Bázsa Csuszi Kristóf Tanai Flórián Marian Raul Varga Jenő Szalai Dávid Nicki Erik Gál Zalán Bolla Noel |
5.a 7.b 8.c 8.a 8.a 8.a 5.a 5.b
3.b 3.a 4.c 4.c 4.b 3.b 3.b 3.b 4.b 4.c 4.a 4.a |
Bajnok Imre |
Vasi Vizeken horgászverseny megyei döntő | 4. helyezés
8. helyezés |
Ifjabb horg-ászok csapata
Mihályi Ábel Horváth Botond Karvalics László Kiss Kornél
Horg-ászok csapata Fábián Hunor Csóka Réka Rebeka Németh Annabella |
4.b 5.a 5.a 5.a
8.b 8.b 6.a |
Németh István |
Bendegúz Nyelvész Verseny megyei fordulóján | Németh Álmos | 2.b | Nagyné D. Krisztina |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2017/2018.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei/regionális fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Németh Roland Gergő 5.a | 7. hely | Rumplerné Jakics Erika | |||
Kiss Laura | 12. hely | Vörös Krisztina | ||||
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Horváth Réka 7.aRába Lili 7.a
Léránt Laura 7.c Horváth Márk 7.a |
9. hely16. hely
18. hely 22. hely |
Németh Ernőné | |||
Országos Angol Nyelvi Verseny írásbeli forduló | Dudik Márk 7.aHorváth Márk 7.a
Rába Lili 7.a |
2. hely9. hely
10. hely |
Tóth András | |||
Országos Angol Nyelvi Verseny írásbeli + szóbeli forduló | Rába Lili 7.aHorváth Márk 7.a
Dudik Márk 7.a |
2. hely6. hely
8. hely |
Tóth András | |||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Hajdu Sarolta 8.b | 7. hely | Bajnok Imre | |||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Károlyi Levente 7.aLerch Krisztián 7.a | 12. hely12. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny | Horváth Márk 7.aGönczöl Dzsesszika 7.a | 7. hely17. hely | Takács Márta | |||
Barasits Adél 8.bNagy Kata 8.b | 16. hely17. hely | Németh Ernőné | ||||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Biró Emese 6.bNagy Petra 6. b | 10. hely17. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||
Curie Országos Kémia Emlékverseny | Csóka Réka Rebeka 7.b | 4. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Kiss Patrik 8.b | 4. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | ||||
Öveges József Országos Fizikaverseny | Elek Péter 8.a | 7. hely | Kovács Károly | |||
Lila VegyÉSZ Bajnokság kémiaverseny | Németh Liána 8.bKucsera Loretta 8.a
|
1. hely2. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | Németh Liána 8.b | nem tudott megjelenni | |
Zrínyi Ilona matematikaverseny | Wentz Martin2.aZámbó Ákos 2.b | 9. hely4. hely | Kovács BeátaRubint Gabriella | |||
Kráner Róbert 3.a Németh Rajmund 3.a | 2. hely4. hely | Németh Gézáné | Kráner Róbert 3.a | 32. hely | ||
Rovó Nimród Gábor 5.b | 5. hely | Gaider TündeKovács Károly | ||||
Németh Marcell 6.b | 9. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Elek Péter 8.a | 17. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Zrínyi Ilona matematika csapatverseny | Kráner Róbert 3.a Németh Petra 3.a
Németh Rajmund 3.a |
2. hely | Németh Gézáné | |||
Németh Annabella 5.a Németh Roland Gergő 5.a
Rovó Nimród Gábor 5.b |
2. hely | Németh IstvánGaider Tünde
Kovács Károly |
||||
Németh Marcell 6.bKovács Dániel 6.b
Söptei Máté 6.a |
9. hely | Baloghné B. EszterNémeth István
Kovács Károly |
||||
Horváth Márk 7.aKörhöcz Alex 7.a
Szombath Levente 7.c |
8. hely | Baloghné B. EszterNémeth István
Kovács Károly |
||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | Németh Álmos 1.bNémeth Rajmund 3.a
Hompok-Téttry Noel 3.a Rácz Vivien 4.a |
6. hely2. hely
4. hely 4. hely |
Nagyné D. KrisztinaLeitold Ibolya
Czirók Judit |
Németh Rajmund 3.a | 17. hely | |
Németh Roland Gergő 5.aNémeth Annabella 5.a | 1. hely9. hely | Rumplerné Jakics Erika | Németh Roland Gergő 5.a | 9. hely | ||
Németh Marcell 6.bBolla Dorina 6.b | 6. hely10. hely | Tóth Margit | ||||
Horváth Réka 7.aGönczöl Dzsesszika 7.a | 8. hely9. hely | Rumplerné Jakics Erika | ||||
Németh Liána 8.bHorváth Anna 8.b | 6. hely7. hely | Tóth Margit | ||||
Bolyai Matematika csapatverseny | Hompok-Téttry Noel 3.aKráner Róbert 3.a
Németh Petra 3.a Németh Rajmund 3.a |
5. hely | Németh Gézáné | |||
Károlyi Levente 7.aSári áron 7.a
Németh Hanna 7.a Gönczöl Dzsesszika 7.a |
4. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly
|
||||
Horváth Anna 8.bNémeth Liána 8.b
Győrvári Botond 8.b Elek Péter 8.a |
3. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly
Németh István |
||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny
Bolyai Természettudományi csapatverseny
|
Németh Petra 3.aHompok- Tétry Noel 3.a
Kráner Róbert 3.b Németh Rajmund 3.b |
1. hely | Leitold Ibolya | Németh Petra 3.aHompok- Tétry Noel 3.a
Kráner Róbert 3.b Németh Rajmund 3.b |
7. hely | |
Bíró Emese 6.bNagy Petra 6.b
Németh Marcell 6.b Bolla Dorina 6.b |
5. hely | Tóth Margit | ||||
Rába Lili 7.a Horváth Márk7.a Horváth Réka 7.a Németh Hanna 7.a |
8. hely | Rumplerné J. Erika | ||||
Németh Liána 8.bKoszorús Eszter 8.b
Horváth Anna 8.b Simon Eszter 8.b |
5. hely | Tóth Margit | ||||
Gönczöl Dzsesszika 7.aNémeth Hanna 7.a
Horváth Réka 7.a Nagy Viktória 7.a |
1. hely | Bajnok ImreKovács Károly
Kovácsné Töreki Ildikó Takács Márta |
Gönczöl Dzsesszika 7.aNémeth Hanna 7.a
Horváth Réka 7.a Nagy Viktória 7.a |
10. hely |
EGYÉB TANULMÁNYI VERSENYEK
2017/2018.
A verseny elnevezése | városi/területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Bendegúz Tudásbajnokság levelezős | anyanyelv | Németh Rajmund 3.aHompok-Téttry Noel 3.a
Németh Marcell 6.b Bolla Dorina 6.b Biró Emese 6.b |
1. hely6. hely
2. hely 7. hely 10. hely |
Leitold Ibolya
Tóth Margit |
Németh Rajmund 3.a
|
14. hely |
irodalom-szöv.értés | Marton Márton | 7. hely | Leitold Ibolya | |||
matematika | Németh Rajmund 3.aHompok-Téttry Noel 3.a
Taizs Ádám 4.a Németh Marcell 6.b Bolla Dorina 6.b Gueth Olivér 6.b |
1. hely4. hely
1. hely 1. hely 8. hely 9. hely |
Németh Gézáné
Pungor Hajnalka Baloghné Budai Eszter Kovács Károly |
Németh Rajmund 3.a
Taizs Ádám 4.a Németh Marcell 6.b |
9. hely
17. hely 3. hely |
|
angol | Németh Roland Gergő | 6. hely | Tóth András | |||
történelem | Németh Marcell 6.bBiró Emese 6.b | 1. hely3. hely | Németh Ernőné | Németh Marcell 6.b | 2. hely | |
term.ism. | Gueth Olivér 6.bHorváth Patrik 6.b | 7. hely9. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||
Zrínyi –H- Multimédia informatika csapatverseny | Zanati Zsolt 6.aSoós Benjamin 6.a | 2. hely | Gaider Tünde | |||
Zrínyi –H- Multimédia informatika egyéni verseny | Zanati Zsolt 6.aSoós Benjamin 6.a | 3. hely10. hely | Gaider Tünde | |||
A Barabás György Műszaki Szakközépiskola által szervezett „A kíváncsi természet” Csontos Miklós Emlékversenyen | Elek Péter 8.aBarasits Adél 8.b
Kiss Patrik 8.b |
2. hely | Baloghné Budai EszterKovácsné Töreki Ildikó
Németh Ernőné |
|||
London Bridge levelezős angol verseny | Tóth András | Horváth Márk 7.a | 10. hely | |||
Országos Internetes Honismereti Tanulmányi Verseny | Horváth Réka 7.aCsóka Réka Rebeka 7.b | 2. hely3. hely | Németh ErnőnéNémeth Ernő | |||
Kalandos Verseny regionális csapatdöntő | Horváth Anna 4.bSári Dávid 4.b
Kasper Lilien 4.b Elek Nóra 4.b |
2. hely | Elekné Nagy Tímea | |||
Detektívsarok könyvtárhasználati verseny | Németh Annabella 5.a | 1. hely | ||||
HÉBE levelezős német nyelvi csapatverseny | Némethné Takács Erika | Tóth Varga Zoé 5.cTanai Marcell 5.c
Horváth Szonja 5.c |
2. hely | |||
Nádasdy Zsolt 5.cDénes Dávid 5.c
Horváth Jázmin 5.c Balogh Bence 5.c |
5. hely | |||||
XIII: megyei közlekedésbiztonsági verseny | Győrvári Botond 8.bVarga László 8.b
Vider Márk 8.b |
2. hely | Kardos László | |||
Ság hegyi irodalmi „tortúra” játékos irodalmi vetélkedő | Németh Liána 8.bHorváth Anna 8.b
Koszorús Eszter 8.b Simon Eszter 8.b |
3. hely | Tóth MargitVörös Krisztina | |||
A fürdőkultúra fejlesztéséért Vas megyében Iskolai Egészségfejlesztési Program | 5.a osztályNémeth Annabella 5.a | 4. hely3. hely | Takács Márta |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2017/2018.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
„Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | Marton Márton 3.a | kiemelt arany | Vörös Krisztina | |||
Csóka Bella Zsóka 4.a | arany | Vörös Krisztina | ||||
Csipetkék énekegyüttesCsóka Bella Zsóka 4.aa
Marton Márton 3.a Daczó-Moorung Dalma Biró Eliza Jackel Anna Varga Anna Gál Karolina Pintér Kitti |
arany | Vörös Krisztina | ||||
Rizike KisegyüttesNémeth Viktória 6.b
Biró Emese 6.b |
ezüst | Vörös Krisztina | ||||
„Határtalanul népdalok”megyei zenei műveltségi verseny | Németh Liána 8.bFüzes Bíborka 8.b
Csóka Réka Rebeka 7.b |
5. hely | Vörös Krisztina | |||
Arany János országos vers -, énekelt vers és prózamondó versenyVasvár | énekelt vers | Biró Emese | bronz | Vörös Krisztina | ||
vers | Horváth Réka 7.a | arany | Rumplerné Jakics Erika | |||
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny (tavalyi folytatása) | Rumplerné Jakics Erika | Szabó Anna 7.aHorváth Réka 7.a | ezüstbronz | |||
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny megyei | Péntek Maja 5.aSzabó Anna 7.a
Tóth-Varga Zoé 5.c |
aranykülöndíj
arany |
Rumplerné Jakics ErikaVörös Krisztina | Péntek Maja 5.aTóth-Varga Zoé 5.c | ||
Városi Kulturális Szemlevers-próza
|
Balogh Lea 1.aDaczó-Mórung Blanka 1.a | bronzezüst | Erősné Szabó Ágnes | |||
Kiss-Pál Olivér 2.aMarian Raul 2.b | aranykiemelt arany | Némethné Csonka AnreaKárolyi Krisztina | ||||
Pintér Lili 4.aRácz Vivien 4.a
Böröndy Luca 4.a |
kiemelt aranyezüst
bronz |
Czirók Judit | ||||
Péntek Maja 5.aTóth-Varga Zoé 5.c | kiemelt aranyarany | Rumplerné J. ErikaVörös Krisztina | ||||
7. | Cselédi Lili 7.c | ezüst | Tóth Margit | |||
Városi Kulturális Szemleének
|
alsó | Csipetkék éneklő csoportDaczó-Moorung Dalma 3.a
Biró Eliza Jackel Anna Varga Anna Gál Karolina Pintér Kitti Csóka Bella Zsóka Marton Márton Csóka Bella Zsóka 4.a…… Csóka Bella Zsóka 4.a Marton Márton 3.a Csóka Bella Zsóka 4.a Németh Roland Gergő 5.a |
kiemelt arany
kiemelt arany kiemelt arany
arany |
Vörös Krisztina | ||
felső | Rizike énekegyüttesBiró Emese 6.b
Németh Viktória 6.b Rozmaring énekegyüttes Vígh Levente 6.b Géczi Lionel 6.b Biró Emese 6.b Németh Viktória 6.b
|
arany
ezüst |
Vörös Krisztina | |||
Jobb Veled a Világ! országos tehetségkutató verseny regionális döntő | Csipetkék éneklő csoportDaczó-Moorung Dalma 3.a
Biró Eliza Csabai Nóra Jackel Anna Varga Anna Gál Karolina Molnár Noméi 4.a Csóka Bella Zsóka Marton Márton Csóka Bella Zsóka 4.a |
1. hely
1. hely |
Vörös Krisztina | Csipetkék éneklő csoport | ||
Celldömölki Ádám Jenő Népdaléneklési Területi verseny | Rizike énekegyüttesBiró Emese és
Németh Viktória 6. b
|
ezüst | Vörös Krisztina | |||
Csipetkék éneklő csoportDaczó-Moorung Dalma 3.a
Biró Eliza Csabai Nóra Jackel Anna Varga Anna Gál Karolina Molnár Noméi 4.a Csóka Bella Zsóka Marton Márton |
arany | Vörös Krisztina | ||||
Csóka Bella Zsóka 4.a | arany | Vörös Krisztina |
SPORTVERSENYEK
2017/2018.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Úszó Diákolimpia megyei50 m-es gyorsúszás | Varju Dorottya 5.a | 2. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia50 m-es mellúszás | Varju Dorottya 5.a | 7. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia100 m-es hátúszás | ||||||||
Úszó Diákolimpia A100 m-es pillangó | Nagy Katalin 8.b | 2. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia100 m-es hátúszás | Palkovics Martin 7.a | 1. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia B100 m-es mellúszás | Palkovics Martin 7.a | 2. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia A100 m-es mellúszás | Nagy Katalin 8.b | 2. hely | ||||||
Megyei diákolimpia | Horváth Hanna 4.b | 4. hely | ||||||
Petanque Diákolimpia | I. korcsoportKiss-Pál Olivér 2.a
Gál Zalán 3.a Sőre Alexander 3.a
II.korcsoport Rodler Barnabás 3.a Bolla Noel 3.a Hompok-Téttry Noel |
5. hely
4. hely |
Rodler Barnabás 3.a Bolla Noel 3.a Hompok-Téttry Noel |
|||||
Atlétika diákolimpia1500m síkfutás | Cselédi Lili 7.c | 1. hely | Némethné Takács Erika | Cselédi Lili 7.c | 23. hely | |||
Atlétika diákolimpiasúlylökés | Kiss Patrik 8.bBozi Rajmund 8.a | 3. hely4. hely | Pupp Adél Pungorné Haraszti Mónika | |||||
Atlétika diákolimpiakislabdahajítás | Boda Florentina 6.aCzeglédi Boglárka 6.b | 3. hely10. hely | Pupp Adél Pungorné Haraszti Mónika | Boda Florentina 6.a | 22. hely | |||
Atlétika diákolimpia60 m síkfutás | Földi Zalán 5.a | 7. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||||
Atlétika diákolimpia300 m síkfutás | Szemes Ádám 8.aMagyarics Adrián 8.a | 8. hely9. hely | Pungorné Haraszti Mónika |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | megyei döntő | helyezés | felkészítő | ||
Nádasdy „Csótó” Mezei futóverseny | I. korcsoport fiúMarian Raul 2.b
Bázsa-Csuszi Kristóf 3.b |
3. hely
5. hely |
||||||
II. korcsoport lány:Czöndör Boglárka 4.a
Németh Petra 3.a |
4. hely
5. hely |
|||||||
IV. korcsoport lány:Cselédi Lili 7.c | 1. hely |
„Nagy vagy” országos televíziós sportversenyelődöntő | Palkovita Martin 7.aNagy Kata 8.b
Horváth Hanna 4.b Kutasy Luca 4.b Németh Konrád 4.a Németh Rajmund 3.a |
5. hely | Bajnok Imre |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2016/2017.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei/regionális fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Németh Marcell 5.b | 8. hely | Tóth Margit | |||
Kiss Laura 7.aSzabó Dávid 7.b | 7. hely10. hely | Vörös KrisztinaTóth Margit | ||||
Böröndy Kata 8.a | 9. hely | Tóth Margit | ||||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | 5-6. | Németh Marcell 5.bBiró Emese 5.b | 6. hely8. hely | Tóth Margit | ||
7-8. | Németh Liána 7.bKucsera Loretta 7.a | 7. hely8. hely | Tóth MargitVörös Krisztina | |||
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Böröndy Kata 8.aNagy Benedek 8.aHajdú Sarolta 7.b
Benedikti Anna 8.a |
14. hely17. hely18. hely
19. hely |
Németh Ernőné | |||
Országos Angol Nyelvi Verseny | Lengyel Bence 8.a | 7. hely | Holecz Zsuzsanna | |||
Országos Német Nyelvi Verseny | Sebestyén Márk 8.bSzabados Alexandra 8.b | 10. hely13. hely | Némethné Takács Erika | |||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Hajdu Sarolta | 6. hely | Bajnok Imre | |||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Barasits Adél 7.bKiss Patrik 7.b | 12. hely12. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Solti Martin 8.aLerch Henrik 8.b | 2. hely 5. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | ||||
Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny | Barasits Adél 7.b | 14. hely | Németh Ernőné | |||
Nagy Benedek 8.aGóczán Luca 8.a | 5. hely7. hely | Takács Márta | ||||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Németh Marcell 5. b | 11. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||
Gönczöl Dzsesszika 6. aTeketh Dorina 6.b | 28. hely30. hely | Bajnok Imre | ||||
Curie Országos Kémia Emlékverseny | Kiss Patrik 7.b | 2. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Solti Martin 8.a | 1. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | ||||
Öveges József Országos Fizikaverseny | Solti Martin 8.a | 9. hely | Kovács Károly | |||
Eötvös Lóránd Megyei Fizika Verseny Celldömölk | Elek Péter 7.a | 1. hely | Kovács Károly | |||
Lila VegyÉSZ Bajnokság kémiaverseny | Barasits Adél 7.b | 4. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Solti Martin 8.aLerch Henrik 8.b | 1. hely3. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | Solti Martin 8.a | 12. hely | ||
Zrínyi Ilona matematikaverseny | Németh Rajmund 2.a | 1. hely | Németh Gézáné | Németh Rajmund 2.a | 17. hely | |
Németh Marcell 5.b | 3. hely | Baloghné Budai Eszter | ||||
Lengyel Bence 8.a | 12. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | Németh Rajmund 2.aHompok-Téttry Noel 2.a | 2. hely8. hely | Leitold Ibolya | |||
Elek Nóra 3. b | 7. hely | Elekné Nagy Tímea | ||||
Németh Marcell 5.b | 1. hely | Tóth Margit | Németh Marcell 5.b | 4. hely | ||
Horváth Anna 7.bNémeth Liána 7.b | 2. hely10. hely | Tóth Margit | ||||
Bolyai Matematika csapatverseny | Bolla Dorina 5.bNagy Petra 5.bNémeth Marcell 5.b
Németh Máté 5.b |
2. hely | Baloghné B. Eszter, Kovács Károly | |||
Horváth Márk 6.aKárolyi Levente 6.aKörhöcz Alex 6.a
Lerch Krisztián 6.a |
8. hely | Baloghné B. Eszter, Kovács Károly | ||||
Elek Péter 7.aGyőrvári Botond 7.bHorváth Anna 7.b
Németh Liána 7.b |
9. hely | Baloghné B. Eszter, Kovács Károly,Németh István | ||||
Benedikti Anna 8.aBöröndy Kata 8.aGóczán Luca 8.a
Szaksz Dorka 8.a |
6. hely | Baloghné B. Eszter, Kovács Károly | ||||
Kiss Gábor 8.aLengyel Bence 8.aNagy Benedek 8.a
Solti Martin 8.a |
7. hely | Baloghné B. Eszter, Kovács Károly | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | Bolla Dorina 5.bBíró Emese 5.bNémeth Marcell 5.b
Németh Viktória 5.b |
3. hely | Tóth Margit | |||
Lenkei-Faragó Anna 6.aSzabó Enikő 6.aGönczöl Dzsesszika 6.a
Károlyi Levente 6.a |
9. hely | Rumplerné Jakics Erika | ||||
Barasits Adél 7.bHorváth Anna 7.bNémeth Liána 7.b
Simon Eszter 7.b |
8. hely | Tóth Margit | ||||
Bolyai Természettudományi csapatverseny | Géczi Lionel 5.bVígh Levente 5.bHorváth Partik 5.b
Németh Máté 5.b |
27. hely | Bajnok ImrePungorné Haraszti Mónika | |||
Nagy Viktória 6.aGönczöl Dzsesszika 6.aSzabó Enikő 6.a
Horváth Réka 6.a |
14. hely | Bajnok ImreTakács MártaPungorné Haraszti Mónika | ||||
Horváth Anna 7.bGyőrvári Botond 7.bSzabó Dávid 7.b
Barasits Adél 7.b |
16. hely | Bajnok ImreKovács KárolyKovácsné Töreki Ildikó
Németh Ernőné |
||||
Góczán Luca 8.aBöröndy Kata 8.aSolti Martin 8.a
Nagy Benedek 8.a |
10. hely | Bajnok ImreKovács KárolyKovácsné Töreki Ildikó
Takács Márta |
EGYÉB TANULMÁNYI VERSENYEK
2016/2017.
A verseny elnevezése | városi/területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Bendegúz Tudásbajnokság | anyanyelv | Németh Rajmund 2.aHompok.Téttry Noel 2.aMarton Márton 2.a
Németh Marcell 5.b Biró Emese 5.b Bolla Dorina 5.b |
1. hely3. hely9. hely
1. hely 9. hely 10. hely |
Leitold Ibolya
Tóth Margit |
Németh Rajmund 2.a
Németh Marcell 5.b
|
4. hely
5. hely |
irodalom-szöv.értés | Marton Márton 2.a | 6. hely | Leitold Ibolya | |||
matematika | Zámbó Ákos 1.aNémeth Rajmund 2.aHompok-Tétry Noel 2.a
Németh Marcell 5.b Nagy Petra 5.b |
1. hely2. hely10. hely
1. hely 8. hely |
Rubin GabriellaNémeth Gézáné
Baloghné B. Eszter |
Zámbó Ákos 1.a
Németh Marcell 5.b |
9. hely
6. hely |
|
természtismereti | Gueth Olivér 5.bHorváth Patrik 5,bAuer Péter 5.b | 7. hely10. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||
történelem | Németh Marcell 5.bBiró Emese 5.b | 1. hely5. hely | Németh Ernőné | Németh Marcell 5.b | 3. hely | |
Szombathelyi Műszaki Szakközépiskola Informatikai versenye | Németh Gergő 7.bSzabó Barnabás 7.b | 4. hely5. hely | Gaider Tünde | |||
Csecsemőgondozási Verseny | Németh Bianka 6.cNémeth Réka 6.cNémeth Anilla 6.c
|
2. hely | Németh Kálmánnévédőnő | |||
A Barabás György Műszaki Szakközépiskola által szervezett „A kíváncsi természet” Csontos Miklós Emlékversenyen | Benedikti Anna 8.aNagy Benedek 8. aSolti Martin 8.a | 2. hely | Kovácsné Töreki IldikóTakács Márta | |||
Neuman János Általános IskolaOlimpic Games angol versenye | Benedikti Anna 8.aBöröndy Kata 8.a | 1. hely | Holecz Zsuzsanna | |||
Premontrei Gimnázium német nyelvi szépkiejtési és szövegértési versenye | Góczán Luca 8.a | 1. hely | Némethné Takács Erika | |||
Német nyelvi szépkiejtési versenye | Góczán Luca 8.a | arany | Némethné Takács Erika | |||
Országos Internetes Honismereti Tanulmányi Verseny | Németh Ernő | Csóka Réka Rebeka 6.bVirág Bence 6.b | 1. hely9. hely | |||
K&H Vigyázz! Kész! Pénz!regionális középdöntő | Daczó- Moórung DalmaHompok-Tétry Noel 2.aKráner Róbert 2.a
Németh Rajmund 2.a Németh Petra 2.a |
2. hely | Leitold Ibolya |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2016/2017.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
„Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | Borivirág kisegyüttesBiró Emese 5.bNémeth Viktória 5.b | kiemelt arany | Vörös Krisztina | |||
Csóka Bella Zsóka 3.a | arany | Vörös Krisztina | ||||
Szederindák énekegyüttesSzuper Dominika 4.aFonyó Fanni 4.a
Csernák Laura 4.a Csóka Bella Zsóka 3.a Molnár Noémi 3.a Németh Panka 3.a Czeglédi Sára 3.a |
arany | Vörös Krisztina | ||||
Rozmaring énekegyüttesVígh Levente 5.bBiró Emese 5.b
Németh Viktória 5.b Géczi Lionel 5.b Kertész Anna 5.b |
arany | Vörös Krisztina | ||||
Morzsarozmaring kisegyüttesJackel Anna 2.aGál Karolina Kitti 2.a
Biró Eliza 2.a Daczó-Moorung Dalma2.a |
ezüst | Vörös Krisztina | ||||
Koszorus Eszter 7.b | bronz | Vörös Krisztina | ||||
Megyei Kodály Műveltségi Verseny | Koszorus Eszter 7.bSimon Eszter 7.bHorváth Anna 7.b | 5. hely | Vörös Krisztina | |||
Arany János országos vers -, énekelt vers és prózamondó versenyVasvár | énekelt vers | Biró Emese 5.bNémeth Viktória 5.b | 2. hely | Vörös Krisztina | ||
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny (tavalyi folytatása) | Vörös Krisztina | Góczán Luca 8.a | bronz | |||
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny megyei | Szabó Anna 6.aHorváth Réka 6.a | 2. hely3. hely | Rumplerné Jakics Erika | |||
Muzsikáló „Elixír” megyei Kodály verseny | Koszorus Eszter 7.bHorváth Anna 7.bSimon Eszter 7.b
Németh Liána 7.b |
2. hely | Vörös Krisztina | |||
Barabás Szakközépiskola által szervezett György-napi vers- és prózamondó verseny | Góczán Luca 8.a | 3. hely | Tóth Margit | |||
Városi Kulturális Szemlevers-próza | Gál Bendegúz 1.aÁbrahám Kíra 1.aMolnár Csenge 1.a
Zámbó ákos 1.a |
ezüstezüstbronz
bronz |
Némezhné Cs. Andrea | |||
Pintér Kitti Petra 2.aBiró Eliza 2.a
Kovács Brigitta 2.b Varga Panna 2.b |
aranykiemelt aranybronz
ezüst |
Leitold Ibolya
Horváth Éva |
||||
Pintér Lili 3.b | arany | Elekné Nagy Tímea | ||||
Németh Annabella 4.b
Péntek Maja 4.b Földi Zalán 4.b |
kiemelt aranyaranyezüst | Erősné Szabó Ágnes | ||||
Biró Emese 5.bNémeth Viktória 5.bSajtos Adél 5.b | ezüstezüstbronz | Tóth Margit | ||||
Németh Anilla 6.cCselédi Lili 6.cSzabó Anna 6.a
Gecse Réka 6.c Molnár Fanni 6. c Németh Dorka 6.a Horváth Réka 6.a |
aranyaranyezüst
ezüst bronz bronz bronz |
Tóth MargitRumplerné Jakics Erika
Tóth Margit
Rumplerné Jakics Erika
|
||||
Németh Liána 7.b | arany | Tóth Margit | ||||
Lerch Henrik 8.b | ezüst | Rumplerné Jakics Erika | ||||
Városi Kulturális Szemleének
|
alsó | Marton Márton 2. aCsóka Bella Zsóka 3. aMorzsarozmaring éneklő csoport:
Jackel Anna 2.a Gál Karolina Biró Eliza Daczó-Moorung Dalma Marton Márton Csóka Bella Zsóka 3. a Németh Panna Molnár Noémi Kasper Lili 3.b Elek Nóra Fonyó Fanni Csernák Laura Szuper Dominika 4.a |
kiemelt arany kiemelt arany
|
Vörös Krisztina | ||
felső | Szederindák énekegyüttes:Németh Viktória 5.bBiró Emese 5.b
Duó: Németh Viktória 5.b Biró Emese 5.b Romaring éneklő csapat Vígh Levente 5.b Kertész Anna 5.b Sajtos Adél 5.b Biró Emese 5.b Németh Viktória 5.b |
arany
kiemelt arany
kiemelt arany |
Vörös Krisztina | |||
Népdaléneklési verseny Pecöl | Marton Márton 2.aCsóka Bella Zsóka 3.aNémeth Viktória 5.b
Biró Emese 5.b |
aranykiemelt arany | Vörös Krisztina |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2015/2016.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei/regionális fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Horváth Márk 5.aGönczöl Dzsesszika 5.aKárolyi Levente 5.a | 8. hely17. hely15. hely | Rumplerné J. Erika | |||
Szabó Dávid 6.bKucsera Loretta 6.aKiss Laura 6.a | 9. hely12. hely13. hely | Tóth MargitVörös Krisztina | ||||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | Solti Martin 7.aKucsera Loretta 6.a | 1. hely2. hely | Tóth MargitVörös Krisztina | Solti Martin 7.a | arany minősítés | |
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Benedikti Anna 7.aNagy Benedek 7.a | 8. hely9. hely | Németh Ernőné | |||
Országos Angol Nyelvi Verseny | Lengyel Bence 7.aBöröndy Kata 7.a | 1. hely9. hely | Lukács Réka | Lengyel Bence 7.a | 19. hely | |
Horváth Vivien 8.bBaksay-Isopp Rebecca 8.b | 2. hely8. hely | Zámbóné K. Judit | ||||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Szabados Alexandra 7.bSüle Csaba 7.b | 21. hely22. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Solti Martin 7.aLerch Henrik 7.b | 4. hely4. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Hegyi Gabriella 8.bBarasits Gréta 8.b | 8. hely10. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny | Nagy Benedek 7.a | 1. hely | Takács Márta | Nagy Benedek 7.a | 8. hely | |
Barcza Sámuel 8.a | 3. hely | Pungorné H. Mónika | ||||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Horváth Márk 5.aGönczöl Dzsesszika 5.a | 10. hely13. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Hajdu Sarolta 6.bElek Péter 6.a | 4. hely18. hely | Németh ErnőnéTóthné Sz. Katalin | ||||
Curie Országos Kémia Emlékverseny | Kiss Tamás Endre 7.a | 1. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Gergácz Míra 8.bBaksay-Isopp Rebecca 8.bMarton Adél 8.b | 3. hely12. hely11. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Eötvös Lóránd Megyei Fizika Verseny Celldömölk | Solti Martin 7.a | 8. hely | Kovács Károly | |||
Lila VegyÉSZ Bajnokság kémiaverseny | Solti Martin 7.a Kiss Tamás Endre 7.a | 1. hely6. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | Solti Martin 7.a | 5. hely | |
Gergácz Míra 8.bBarasits Gréta 8.bHegyi Gabriella 8.b | 2. hely5. hely6. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Zrínyi Ilona matematikacsapatverseny | Gönczöl Dzsesszika 5.aSzombath Levente 5.cKárolyi Levente 5.a | 7. hely | Baloghné B. EszterNémeth IstvánKovács Károly | |||
Lengyel Bence 7.aSolti Martin 7.aKiss Gábor 7.a | 6. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Zrínyi Ilona matematikaverseny | Németh Marcell 4.b | 2. hely | Rubint Gabriella | Németh Marcell 4.b | 3. hely | |
Lengyel Bence 7.a | 7. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | Kráner Róbert 1.aNémeth Rajmund 1.a | 2. hely3. hely | Leitold Ibolya | Kráner Róbert 1.aNémeth Rajmund 1.a | 15. hely5. hely | |
Nagy Tamás 2.b | Elekné N. Tímea | |||||
Bolla Dorina 4.bNémeth Marcell 4.b | 8. hely5. hely | Némethné Cs. Andrea | ||||
Horváth Réka 5.aHorváth Márk 5.aGönczöl Dzsesszika 5.aNémeth Hanna Lili 5.a
Szombath Levente 5.c |
5. hely11. hely14. hely19. hely
9. hely |
Rumplerné J. Erika
Tóth Margit |
||||
Horváth Anna 6.bNémeth Liána 6.b | 5. hely8. hely | Tóth Margit | ||||
Gerencsér Dóra 8.bVarga Orsolya 8.b | 10. hely13. hely | Tóth Margit | ||||
Bendegúz Tudásbajnokság | anyanyelv | Németh Marcell 4.bBolla Dorina 4.bBiró Emese 4.b | 2. hely6. hely9. hely | Némethné Cs. Andrea | Németh Marcell 4.b | 6. hely |
matematika | Németh Marcell 4.bBolla Dorina 4.bNagy Petra 4.b | 2. hely7. hely9. hely | Rubint Gabriella | |||
környezetismeret | Németh Marcell 4.bHorváth Patrik 4.bAuer Péter 4.b | 2. hely4. hely4. hely | Rubint Gabriella | |||
Bolyai Matematika csapatverseny | Balogh Bence 3.aMagyar Ákos 3.aNémeth Roland Gergő 3.aRovó Nimród 3.a | 4. hely | Balka Tiborné | |||
Nagy Petra 4.bNémeth Marcell 4.bKovács Dániel 4.bBolla Dorina 4.b | 2. hely | Rubint Gabriella | ||||
Horváth Márk 5.aRába Lili 5.aKárolyi Levente 5.aCsonka Réka Rebeka 5.b | 8. hely | Baloghné B EszterKovács KárolyGaider Tünde | ||||
Elek Péter 6.aGyőrvári Botond 6.bHorváth Anna 6.bNémeth Liána 6.b | 9. hely | Baloghné B EszterKovács KárolyNémeth István | ||||
Solti Martin 7.aNagy Benedek 7.aKiss Gábor 7.aLengyel Bence 7.a | 4. hely | Baloghné B EszterKovács Károly | ||||
Szaksz Dorka 7.aBöröndy Kata 7.aBenedikti Anna 7.aGóczán Luca 7.a | 6. hely | Baloghné B EszterKovács Károly | ||||
Balogh Zsófia 8.bHegyi Gabriella 8.bVarga Orsolya 8.bHorváth Réka 8.b | 6. hely | Németh István | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | Horváth Márk 5.aRába Lili 5.aNémeth Hanna 5.aBaksay-Isopp Emma 5.a | 3. hely | Rumplerné J. Erika | |||
Szaksz Dorka 7.aBöröndy Kata 7.aBenedikti Anna 7.aGóczán Luca 7.a | 8. hely | Tóth Margit | ||||
Balogh Zsófia 8.bGerencsér Dóra 8.bHegyi Gabriella 8.bHorváth Réka 8.b | 7. hely | Tóth Margit | ||||
Bolyai Természettudományi csapatverseny | Lerch Henrik 7.bNagy Benedek 7.aSolti Martin 7.aSzabados Alexandra 7.b | 10. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Balogh Zsófia 8.bGergácz Míra 8.bHegyi Gabriella 8.bVarga Orsolya 8.b | 5. hely | Tóthné Sz. Katalin | ||||
Baksay-Isopp Rebecca 8.bGerencsér Dóra 8.bMarton Adél 8.bRába Zsófia 8.b | 10. hely | Tóthné Sz. Katalin |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2015/2016.
A verseny elnevezése | városi/területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Hefele CEO Informatikai verseny | Barcza Sámuel 8.aCselédik Dominik 8.aHomlok Bálint 8.a |
|
Gaider Tünde | |||
HBSz Számítógép-mester Informatika Verseny Általános Iskoláknak | Barcza Sámuel 8.aCselédik Dominik 8.a | 5. hely | Gaider Tünde | |||
London Bridge országos angol nyelvi verseny | Németh Hanna 5.aHorváth Vivien 8.b | 1-10. | Lukács RékaZámbóné K. Judit | Németh Hanna 5.aHorváth Vivien 8.b | ||
Litteratum angol nyelvi verseny regionális döntö | Barasits Gréta 6.bNémeth Kilián 6.b | 1. hely3. hely | Zámbóné K. Judit | |||
Litteratum német nyelvi verseny regionális döntö | Szabados Alexandra 7.bGóczán Luca 7.a | 1. hely2. hely | Némethné T. Erika | |||
Városi Csecsemőápolási Verseny | 1. hely | Barasits Gréta 8.bBaksai-Isopp Rebecca 8.bGerencsér Dóra 8.bMarton Adél 8.b
|
Németh KálmánnéTóthné Sz. Katalin | |||
A Barabás György Műszaki Szakközépiskola által szervezett „A kíváncsi természet” Csontos Miklós Emlékversenyen | Horváth Réka 8.bRába Zsófia 8.bVarga Orsolya 8.b | 1. hely | Kovácsné T IldikóTóthné Sz. Katalin |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2015/2016.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
„Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | Csóka Bella ZsókaKoszorús Eszter | aranyezüst | Vörös Krisztina | |||
„Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | Koszorús Eszter – Füzes Bíborka„Borivirág énekegyüttes”Koszorús EszterFüzes Bíborka
Barasits Gréta Balogh Zsófia Rába Zsófia Gergácz Míra Hegyi Gabriella Gerencsér Dóra Koszorús Eszter – Horváth Anna |
ezüstezüst
bronz |
Vörös Krisztina | Koszorús Eszter – Füzes Bíborka | bronz | |
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny Ikervár (tavalyi folytatása) | Vörös Krisztina | Góczán Luca 7.a | arany | |||
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny Ikervár | Góczán Luca 7.aSzabó Anna 5.a | 2. helykülöndíj | Vörös KrisztinaRumplerné J. Erika | Góczán Luca 7.a | ||
A vépi 8. Hatosfogat Művészeti Fesztivál | képzőművészVers-próza
ének kategória |
Szaksz Dorka 7.aSzabó Gréta 7.aGóczán Luca 7.a
Csóka Bella Zsóka 2.a |
aranyarany
ezüst |
Takács MártaVörös Krisztina
Vörös Krisztina |
||
Városi Kulturális Szemlevers-próza | Pintér Kitti Petra 1.aVarga Panna 1.b | aranyarany | Leitold IbolyaHorváth Éva | |||
Péntek Maja 3.bNémeth Anabella 3.b | kiemelt aranykiemelt arany | Erősné Szabó Ágnes | ||||
Szabó Anna 5.aHorváth Réka 5.aLenkei-Faragó Anna 5.aGecse Réka 5.c
Cselédi Lili 5.c |
aranyezüstezüstarany
ezüst |
Rumplerné J. ErikaTóth Margit
|
||||
Varga Kata 6.b | arany | Vörös Krisztina | ||||
Lerch Henrik 7.b | arany | Rumplerné J. Erika | ||||
Városi Kulturális Szemleének | alsó | Marton Márton 1.aCsóka Bella Zsóka 2.a | aranykiemelt arany | Vörös Krisztina | ||
felső | Koszorus Eszter 6.bKoszorús Eszter-Füzesi Bíborka 6.b„Borivirág” énekegyüttesKoszorús Eszter 6.b
Füzesi Bíborka Barasits Gréta 8.b Balogh Zsófia Marton Adél Gergácz Míra Gerencsér Dóra Baksay-Isopp Rebecca |
bronzezüstarany | Vörös Krisztina | |||
Népdaléneklési verseny Pecöl | Csóka Bella Zsóka 2.aMarton Márton 1.a„Borivirág” énekegyüttesKoszorús Eszter 6.b
Füzesi Bíborka Barasits Gréta 8.b Balogh Zsófia Marton Adél Gergácz Míra Gerencsér Dóra Baksay-Isopp Rebecca Rába Zsófia Hegyi Gabriella Koszorús Eszter 6.b Koszorús Eszter – Füzesi Bíborka 6.b |
1. hely1. hely1. hely
2. hely 1. hely |
Vörös Krisztina
Vörös Krisztina
|
|||
„Mesterdalnokok” megyei műdaléneklési verseny | Horváth Panna 8.a | arany | Vörös Krisztina | |||
Weöres Sándor versmondó verseny Ostffyasszonyfa | Lerch Henrik 7.b
|
különdíj | Rumplerné J. Erika | |||
Esélyegyenlőségi rajzpályázat „Így látom én” címmel | Herbáth Száva 6.b | különdíj | Takács Márta | |||
„Trendi diák, trendi tanár” Oladi Szakképző rajzpályázata | Herbáth Száva 6.bSzabó Gréta 7.a | oklevél ésajándék | Takács Márta | |||
Karácsonyi rajzpályázatMűvelődési Központ | Barasits Adél 6.bSzabó Gréta 7.a | különdíj3. hely | Takács Márta | |||
„Nagyszülőim foglalkozása” pályázat Barabás | Tar Fanni 7.b | 3. hely | Tóthné Szabó Katalin |
SPORTVERSENYEK
2015/2016.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Úszó Diákolimpia100 m-es gyorsúszás | Vieder Martin 8.a | 1. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia100 m-es hátúszás | Vieder Martin 8.a | 2. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia100 m-es hátúszás | Nagy Benedek 7.a | 1. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia100 m-es mellúszás | Nagy Benedek 7.a | 1. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia100 m-es hátúszás | Nagy Katalin 6.b | 1. hely | Nagy Katalin 6.b | 3. hely | ||||
Úszó Diákolimpia50 m-es mellúszás | Nagy Katalin 6.b | 1. hely | Nagy Katalin 6.b | 6. hely | ||||
Úszó Diákolimpia50 m-es hátúszás | Nagy Petra 4.b | 7. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia50 m-es gyorsúszás | Varjú Dorottya 3.b | 2. hely | ||||||
Úszó Diákolimpia50 m-es hátúszás | Varjú Dorottya 3.b | 2. hely | ||||||
Megyei Asztalitenisz Verseny | Szanyi Balázs 7.a | 6. hely | Németh Ernő | |||||
Városi- városkörnyéki asztalitenisz bajnokság | Szanyi Balázs 7.bTar Fanni 7.b | 2. hely2. hely | Németh Ernő | |||||
Vasi Vizeken Horgász Vetélkedő | Csóka Réka Rebeka 5.bNagy András 5.bFábián Hunor 5.bDávid Kornél 6.a | 8. hely | Németh István |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | megyei döntő | helyezés | felkészítő | ||
Nádasdy „Csótó” Mezei futóverseny | I. korcsoport lányCzöndör Boglárka | 4. hely | ||||||
I. korcsoport fiú:Bíró Botond | 5. hely | |||||||
II. korcsoport lány:Németh Dóra | 5. hely | |||||||
III. korcsoport lány:Cselédi LiliBenedikti Anna 7.a | 2. hely3. hely | |||||||
IV. korcsoport lány:Horváth Réka 8.b | 5. hely | |||||||
IV. korcsoport fiú:Sipos Bálint 8.a | 4. hely |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2014/2015.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei/regionális fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Kucsera Loletta 5.bKiss Laura 5.b | 8. hely9. hely | Vörös Krisztina | |||
Böröndy Kata 6.a | 12. hely | Tóth Margit | ||||
Hegyi Gabriella 7.b | 12. hely | Tóth Margit | ||||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | Németh Diána 8.a | 1. hely | Tóth Margit | Németh Diána 8.a | bronzKazinczy-jelvényes | |
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Barasits Gréta 7.bHegyi Gabriella 7.bCsejtei Balázs 8.aHorváth Marcell 8.a | 24. hely21. hely5. hely6. hely | Németh Ernőné | Csejtei Balázs 8.a | 11. hely | |
Országos angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam | Gerencsér Dóra 7.bHorváth Vivien 7.bBaksay-Isopp Rebecca 7.b | 8. hely10. hely11. hely | Viziné K. Györgyi | |||
Németh Míra 8.aImre Gergő 8.aKiss Zsombor 8.aHorváth Marcell 8.a
Csejtei Balázs 8.a Németh Nátán 8.a |
3. hely5. hely7. hely13. hely
23. hely 26. hely |
Lukács Réka Eszter | ||||
Országos német nyelvi verseny 8. évfolyam | Győrvári Bálint 8.c | 10. hely | Rumplerné J. Erika | |||
Varga Tamás országos matematika verseny | Németh Nátán André 8.a | 14. hely | Baloghné B. Eszter | |||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Horváth Marcell 8.a | 7. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Barasits Gréta 7.bHegyi Gabriella 7.b | 4. hely9. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Zsoldos Melissza 8.a | 4. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny | Barcza Sámuel 7.aGegácz Míra 7.b | 9. hely13. hely | Pungorné H. Mónika | |||
Németh Nátán André 8.aHorváth Marcell 8.a | 1. hely7. hely | Takács Márta | Németh Nátán André 8.a | 10. hely | ||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Hajdu Sarolta 5.bElek Péter 5.a | 4. hely9. hely | Németh ErnőnéTóthné Sz Katalin | |||
Szabados Alexandra 6.b | 11. hely | Tóthné Sz Katalin | ||||
Öveges Kárpát-medencei Fizikaverseny | Németh Nátán André 8.aCsejtei Balázs 8.a | 8. hely13. hely | Kovács Károly | |||
Eötvös Lóránd Megyei Fizika Verseny Celldömölk | Ács Fanni 8.cHorváth Marcell 8.a | 10. hely10. hely | Kovács Károly | |||
Lila VegyÉSZ bajnokság kémiaverseny | Hegyi Gabriella 7.bBarasits Gréta 7.bGergácz Míra 7.b | 1. hely3. hely4. hely | Kovácsné T. Ildikó | Hegyi Gabriella 7.b | 12. hely | |
Zsoldos Melissza 8.a | 1. hely | Kovácsné T. Ildikó | Zsoldos Melissza 8.a | 11. hely | ||
Zrínyi Ilona matematikacsapatverseny | Németh Marcell 3.bNagy Petra 3.bKovács Dániel 3.b | 3. hely | Rubint Gabriella | |||
Németh Nátán André 8.aNémeth Míra Kitti 8.aZsoldos Melissza 8.a | 2. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Zrínyi Ilona matematikaverseny | Németh Marcell 3.b | 2. hely | Rubint Gabriella | |||
Németh Nátán André 8.a | 7. hely | Baloghné B. Eszterés Kovács Károly | ||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | Németh Marcell 3.bBolla Dorina 3.b | 4. hely5. hely | Némethné Cs. Andrea | |||
Horváth Márk 4.b | 6. hely | Leitold Ibolya | ||||
Horváth Anna 5.b | 6. hely | Tóth Margit | ||||
Németh Nátán 8.aNémeth Míra 8.a | 1. hely3. hely | Tóth Margit | Németh Nátán 8.a | 21. hely | ||
Bolyai Matematika csapatverseny | Németh Marcell 3.b Bolla Dorina Nagy Petra Németh Máté |
4. hely | Szépné Rubint Gabriella | |||
Horváth Márk 4. b Károlyi Levente Kertész Lilla Laura Rába Lili |
8. hely | Németh Gézáné | ||||
Solti Martin 6.a Nagy Benedek Lengyel Bence Kiss Gábor |
6. hely | Baloghné B.EszterKovács Károly | ||||
Balogh Zsófia 7.b Gerencsér Dóra Hegyi Gabriella Horváth Réka |
5. hely | Németh István | ||||
Emmer Marcell 8.a Kiss Zsombor Horváth Marcell Imre Gergő Marcell |
2. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Ács Fanni 8.c Németh Bence Győrvári Bálint Pankaczi Hanna |
10. hely | Baloghné B. EszterKovács Károly | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | Bíró Emese 3.bBolla DorinaNémeth MátéNémeth Marcell | 8. hely | Némethné Cs. Andrea | |||
Csóka Réka Rebeka 4.bHorváth MárkKárolyi LeventeRába Lili | 7. hely | Leitold Ibolya | ||||
Csejtei Balázs 8.aNémeth MíraNémeth NátánZsoldos Melissza | 1. hely | Tóth Margit | Csejtei Balázs 8.aNémeth MíraNémeth NátánZsoldos Melissza | 12. hely | ||
Emmer Marcell 8.a Kiss Zsombor Horváth Marcell Imre Gergő Marcell |
3. hely | Tóth Margit | ||||
Győrvári Bálint 8.c Horváth AnnaNémeth Bence Pankaczi Hanna |
4. hely | Rumplerné J. Erika | ||||
Bolyai Természettudományi csapatverseny | Ács Fanni 8.cPankaczi Hanna 8.cCsejtei Balázs 8.aHorváth Marcell 8.a | 3. hely | Tóthné Szabó Katalin |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2014/2015.
A verseny elnevezése | városi/területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Neumann Á.I. szervezett megyei English all around the word csapatversenySzombathely | Imre Gergő és Szabó Bence 8.a | 2. hely | Lukács Réka | |||
Oladi ÁMK szervezte angol szépkiejtési verseny | Bencsik Barnabás 6.aImre Gergő 8.a | 2. hely3. hely | Lukács Réka | |||
Litteratum angol nyelvi verseny regionális döntö | Viziné K. Györgyi | Horváth Vivien 7.b | 2. hely | |||
Oladi ÁMK szervezte német szépkiejtési verseny | Góczán Luca 6.a | 2. hely | Némethné T. Erika | |||
London Bridge országos angol nyelvi verseny | Lukács Réka | Böröndi Katalin 6.a | 16. hely | |||
K & H Vigyázz! Kész! Pénz!országos tudásverseny regionális középdöntő | Horváth Márk 4.bKárolyi Levente 4.bNémeth Hanna Lili 4.bRába Lili 4.b
Baksay-Isopp Emma 4.b |
1. hely | Leitold Ibolya | Horváth Márk 4.bKárolyi Levente 4.bNémeth Hanna Lili 4.bRába Lili 4.b
Baksay-Isopp Emma 4.b |
6. hely | |
Megyei Csecsemőápolási Verseny | Baksay-Issop Rebecca 7.bBarasits Gréta 7.bGerencsér Dóra 7.bMarton Adél 7.b | 3. hely | Németh KálmánnéTóthné Sz. Katalin | |||
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk. szövegértés és hangos olvasásv | Németh Marcell 3.b | 1. hely | Némethné Cs. Andrea | |||
Bendegúz Tudásbajnokság | anyanyelv | Németh Marcell 3.bBolla Dorina 3.bBíró Emese 3.bKalauz Adél 3.b | 2. hely4. hely10. hely16. hely | Némethné Cs. Andrea | ||
matematika | Németh Marcell 3.bBolla Dorina 3.bNagy Petra 3.bGueth Olivér 3.b | 3. hely4. hely5. hely16. hely | Rubint Gabriella | |||
környezetismeret | Németh Máté 3.bAuer Péter 3.bBiró Emese 3.b | 4. hely10. hely13. hely | Rubint Gabriella | |||
Megyei Katasztrófavédelmi verseny | Dénes Dániel 7.bVörös Gergő 7.bGyőrvári Bálint 8.cHorváth Marcell 8.a | 6. hely | Hóbor István | |||
A Barabás György Műszaki Szakközépiskola által szervezett „A kíváncsi természet” Csontos Miklós Emlékversenyen | Imre Gergő,Szabó Bence,Szakos Péter alkotta 8. a | 1. hely | ||||
A Sárvári Környezetvédő és Természetbarát Egyesület „Ökocsoport” környezetvédelmi vetélkedőjén | Ács FanniKósi Helga 8. cNémeth Diána 8. aPankaczi Hanna 8. c | 2. hely | ||||
A Tinódi gimnázium által szervezett „reál műveltségi vetélkedőn” | Ács Fanni 8. c,Csejtei Balázs 8. a,Horváth Marcell 8.a,Imre Gergő 8. a,
Németh Bence 8. c, Németh Míra 8.a, Németh Nátán 8. a, Szakos Péter 8. a, Tar Ádám 8. c, Zsoldos Melissza 8. a |
2. hely |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2014/2015.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
„Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | Horváth Panna 7.a | ezüst | Vörös Krisztina | |||
„Tiszán innen – Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | BORIVIRÁG kisegyüttesFüzesi Bíborka 5.bBalogh Zsófia 7.bMarton Adél 7.b
Gergácz Míra 7.b |
ezüst | Vörös Krisztina | BORIVIRÁG kisegyüttesFüzesi Bíborka 5.bBalogh Zsófia 7.bMarton Adél 7.b
Gergácz Míra 7.b |
ezüst | |
A „Regősök húrján” országos versmondó verseny Ikervár | Góczán Luca 6.a | 1. hely | Vörös Krisztina | Gócán Luca 6.a | ||
A vépi 8. Hatosfogat Művészeti Fesztivál | képzőművészVers-próza
ének kategória |
Toma Veronika 4.bSzabó Gréta 6.a
Góczán Luca 6.a Horváth Panna 7.a |
aranyarany
arany ezüst |
Vörös KrisztinaTakács Márta
Vörös Krisztina Vörös Krisztina |
||
„Válts jegyet az életbe” szombathelyi pályázat | Farkas Liza 5.bSzabó Bernadett 8.b | 2. hely2. hely | Takács Márta | |||
Városi Kulturális Szemlevers-próza | Pintér Lili 1.bElek Nóra 1. b | ezüstbronz | Elekné Nagy Tímea | |||
Csernák Laura 2.aBalogh Bence 2.aPéntek Maja Panna 2.bFöldi Zalán 2.b
Németh Annabella 2.b
|
aranyezüstkiemelt a.kiemelt a.
arany |
Kovács BeátaErősné Sz. Ágnes | ||||
Takács Balázs 3.aBiró Emese 3.bSajtos Adél 3.bNémeth Marcell 3.b | ezüstaranyaranyarany | Hóbor IstvánNémethné Cs. Andrea | ||||
Németh Anilla 4.aNémeth Bianka 4.aCsóka Réka Rebeka 4.bHorváth Réka 4.b
Molnár Fanni 4.b |
aranybronzaranyarany
bronz |
Horváth ÉvaLeitold Ibolya | ||||
Kiss Laura 5.aVarga Kata 5.aKucsera Loretta 5.aNémeth Liána 5.b
Horváth Anna 5.b |
ezüstaranyaranykiemelt a
bronz |
Vörös KrisztinaTóth Margit | ||||
Horváth Panna 7.a | arany | Tóth Margit | ||||
Emmer Marcell 8.a | bronz | Tóth Margit | ||||
Városi Kulturális Szemleének | alsó | SzínkottásokKicsinyek együttese | ezüstezüst | Vörös Krisztina | ||
felső | BORIVIRÁG kisegyüttesFüzesi Bíborka 5.bBalogh Zsófia 7.bMarton Adél 7.b
Gergácz Míra 7.b Barasits Gréta 7.b Gerencsér Dóra 7.b
Koszorús Eszter 5.b Horváth Panna 7.a
Gárdonyi énekegyüttes Barasits Adél 5.b Czeglédi Alexandra Farkas Liza Füzesi Bíborka Hajdu Sarolta Horváth Anna Koszorús Eszter Kovács Dóra Mihályi Adél Németh Liána Sebestyén Márk 6.b Boros Máté 7.a |
kiemelt arany
ezüst ezüst
arany |
Vörös Krisztina | |||
Népdaléneklési verseny Pecöl | Koszorús Eszter 5.bHorváth Panna 7.aCsóka Bella Zsóka 1.a
BORIVIRÁG kisegyüttes Füzesi Bíborka 5.b Balogh Zsófia 7.b Marton Adél 7.b Gergácz Míra 7.b Barasits Gréta 7.b Gerencsér Dóra 7.b |
3. hely1. hely1. hely
1. hely |
Vörös Krisztina | |||
Weöres Sándor versmondó verseny Ostffyasszonyfa | Kucsetra Loretta 5.a | 1. hely | Vörös Krisztina | |||
„Mesterdalnokok” megyei műdaléneklési verseny | Horváth Panna 7. a | arany | Vörös Krisztina |
SPORTVERSENYEK
2014/2015.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Úszó Diákolimpia100 m-es gyors úszás | Nagy Benedek 6.a | 1. hely | Modosi Péter | 4. hely | ||||
Megyei Sakk egyéni amatőr Diákolimpia | I. korcsoport | Balogh Bence 2. | 2. hely | Gergácz Balázs | ||||
Megyei diákolimpia atlétikaEgyéni PályabajnokságSúlylökés | Pankaczi Hanna | 4. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Megyei diákolimpiaatlétikaEgyéni Pályabajnokság1500m futás | Hegyi Márton 8.a | 4. hely | Németh T. Erika | |||||
Megyei diákolimpiaatlétikaEgyéni Pályabajnokságkislabda-hajítás | Orbán Liza 6.aJuranits Richárd 8.c | 4. hely6. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Megyei diákolimpiaatlétikaEgyéni Pályabajnokságtávolugrás | Borovics Ábel 7.b | 4. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Megyei diákolimpiaatlétikaEgyéni Pályabajnokság300m futás | Sipos Bálint 7.a | 3. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Vasi Vizeken Általános Iskolai Vetélkedő | HORG-ÁSZOKCsóka Réka Rebeka 4.bNagy András 4.aFábián Hunor 4.a
Dávid Kornél 5.a |
1. hely | Németh István |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | megyei döntő | helyezés | felkészítő | ||
Nádasdy „Csótó” Mezei futóverseny | IV. korcsoport lány:Marton Adél 7.bMolnár Flóra 8.a | 1. hely3. hely | Pungorné H. MónikaNémethné T. Erika | |||||
IV. korcsoport fiú:Hegyi Márton 8.a | 1. hely | Némethné T. Erika | ||||||
Városi és városkörnyékiKölyökatlétika | 2. b2. a | 1. hely2. hely | Bajnok Imre | |||||
Mikulás KupaVasvár | 7-8. osztály | 1. hely | Bajnok ImreNémeth István | |||||
Vörös Tibor Emléktorna | 1-2. osztály | 2. hely | Németh István | |||||
Nádasdy-Stoffer Kupa | 5-6. osztály | 6. hely | Bajnok Imre | |||||
Nádasdy-Fülöp Kupa | 3-4. osztály | 5. hely | Bajnok Imre | |||||
Városi és városkörnyékialapszintűlabdarúgó bajnokság | IV. korcsoportCsonka Bálint 7.aGyöngyösi Ádám 7.bPap Márton
Kiss Tamás Kasper Dániel Németh Nátán 8.a Kövesdi Dávid Németh Bence Tar Ádám Juranits Richárd |
1. hely | Németh István | |||||
GÁRDONYI KUPA | lányok | 2. hely | Bajnok Imre | |||||
fiúk (II.korcsoport) | 2. hely | Bajnok Imre | ||||||
fiúk (IV.korcsoport) | 1. hely | Németh István | ||||||
III. korcsoport alapszintű kézilabdabajnokság | Orbán Liza 6.aJoó Dorka 6.aNagy Regina 6.aÁbrahám Lilián 6.a
Ács Dorka 6.b Farkas Liza 5.b Czeglédi Alexandra 5.b Mihályi Adél 5.b Kucsera Loretta 5.a Vamper Dóra 5.a Desits Zsófia 6.b Hegyi Gabriella 7.b Varga Orsolya 7.b |
3. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
IV. korcsoport alapszintű kézilabda bajnokság | Takács Petra 7.aKupi Klaudia 7.aGreffer Dzseniffer 7.aMarton Adél 7.b
Horváth Réka 7.b Mándli Kata 7.a Varga Orsolya 7.b Zsoldos Melissza 8.a Mesterházi Dóra 8.a Németh Diána 8.a Pankaczi Hanna 8.c Ács Fanni 8.c |
1. hely | Pungorné H. Mónika |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2013/2014.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Góczán Luca 5. a | 14. hely | Tóth Margit | |||
Hegyi Gabriella 6.b | 15. hely | Tóth Margit | ||||
Németh Nátán André 7.aNémeth Mira Kitti 7.a | 1. hely2. hely | Tóth Margit | Németh Nátán André 7.a | 12. hely | ||
Hekfusz Máté 8.a | 5. hely | Tóth Margit | ||||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | Németh Diána 7.a | 3. hely | Tóth Margit | |||
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Németh Nátán 7.aCsejtei Balázs 7.aHorváth Marcell 7.a | 5. hely8. hely13. hely | Németh Ernőné | |||
Országos angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam | Imre Gergő 7.aNémeth Míra Kitti 7.a | 4. hely6. hely | Lukács Réka Eszter | |||
Hekfusz Máté 8.a | 1. hely | Víziné K. Györgyi | Hekfusz Máté 8.a | 1. hely | ||
Varga Tamás országos matematika verseny | Ács Fanni 7.cNémeth Nátán André 7.a | 10. hely10. hely | Baloghné B. Eszter, Kovács Károly | |||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Horváth Marcell 7.a | 12. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Gál Boglárka Sára | 5. hely | Tóthné Sz. Katalin | ||||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Németh Nátán André 7.aNémeth Míra Kitti 7.a | 1. hely12. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Gál Boglárka Sára 8.aPungor Bendegúz 8.a | 6. helybeteg lett | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny | Németh Nátán André 7.aHorváth Marcell 7.a | 1. hely9. hely | Takács Márta | Németh Nátán André 7.a | 6. hely | |
Ódor Gergő 8.aGál Boglárka Sára 8.a | 9. hely14. hely | Németh Ernőné | ||||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Szabados Alexandra 5.bSzabó Olivér 5.a | 9. hely17. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Horváth Réka 6.b | 24. hely | Tóthné Sz. Katalin | ||||
Öveges Kárpát-medencei Fizikaverseny | Gál Boglárka Sára 8.a | 5. hely | Kovács Károly | |||
Curie Országos Kémia Emlékverseny7-8.osztály | Gál Boglárka Sára 8.aSzele Boglárka 8.a | 6. hely11. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Eötvös Lóránd Megyei Fizika VersenyCelldömölk
|
Csejtei Balázs 7.aÁcs Fanni 7.cZsoldos Melissza 7.a | 3. hely11. hely12. hely | Kovács Károly | |||
Gál Boglárka Sára 8.aBinder Natália 8.a | 5. hely9. hely | Kovács Károly | ||||
Lila vegyÉSZ kémiaversenyLila vegyÉSZ kémiaverseny | Emmer Marcell 7.aSzabó Bence 7.aTar Ádám 7.c | 17. hely19. hely15. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Gál Boglárka Sára 8.a | 1. hely | Kovácsné T. Ildikó | Gál Boglárka Sára 8.a | 3. hely | ||
Zrínyi Ilona matematikaversenycsapat | Németh Nátán 7.aZsoldos Melissza 7.aCsejtei Balázs 7.a | 2. hely | Baloghné B. Eszter és Kovács Károly | |||
Zrínyi Ilona matematikaverseny | Németh Marcell 2. | 4. hely | Szépné R. Gabriella | |||
Lerch Henrik 5.b | 15. hely | Németh István | ||||
Németh Nátán 7.a | 5. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Zsoldos Melissza 7.a | 9. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | Németh Marcell 2.b | 3. hely | Némethné Cs. Andrea | |||
Horváth Márk 3.bCsóka Réka Rebeka 3.b | 7. hely8. hely | Leitold Ibolya | ||||
Kiss Laura 4.aBöröndi Barbara 4.aGyőrvári Botond 4.b | 6. hely7. hely10. hely | Bátorfi ÁrpádnéMarth Józsefné | ||||
Baksay-Isopp Rebecca 6.bGerencsér Dóra 6.bHegyi Gabriella 6.bVarga Orsolya 6.b
|
6. hely7. hely8. hely9. hely | Tóth Margit | ||||
Németh Míra Kitti 7.aNémeth Nátán André 7.a | 1. hely1. hely | Tóth Margit | Németh Míra Kitti 7.a | 19. hely | ||
Hekfusz Máté 8.a | 4. hely | Tóth Margit | ||||
Bolyai Matematika csapatverseny | Horváth Márk 3.bKárolyi Levente 3.bKertész Lilla 3.bRába Lili 3.b | 4. hely | Németh Gézáné | |||
Győrvári Botond 4.bHorváth Anna 4.bNémeth Liána 4.bElek Péter 4.b | 4. hely | Simonné V. Katalin | ||||
Incze Levente 5.bPankaczi Ákos 5.bSzabó Olivér 5.bSzanyi Balázs 5.b | 5. hely | Németh István | ||||
Szabó Gréta 5.aSzaksz Dorka 5.aKiss Tamás Endre 5.aLengyel Bence 5.a | 8. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Benedikti Anna 5.aGóczán Luca 5.aSolti Martin 5.aNagy Benedek 5.a | 10. hely | Baloghné B.Eszter | ||||
Németh Nátán André 7.aNémeth Míra 7.aCsejtei Balázs 7.aZsoldos Melissza 7.a | 1. hely | Baloghné B. Eszter és Kovács Károly | Németh Nátán André 7.aNémeth Míra 7.aCsejtei Balázs 7.aZsoldos Melissza 7.a | 11. hely | ||
Hegyi Balázs 8.aBinder Natália 8.aGál Boglárka Sára 8.aPungor Bendegúz 8.a | 4. hely | Németh István | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | Horváth Márk 3.bKárolyi Levente 3.bKörhöcz Alex 3.bPaulkovics Martin Balázs | 10. hely | Leitold Ibolya | |||
Kiss Laura 4.aKucsera Loletta 4.aRauch Lilla 4.aVamper Dóra 4.a | 6. hely | Bátorfi Árpádné | ||||
Benedikti Anna 5.aBöröndi Kata 5.aGóczán Luca 5.aSzaksz Dorka 5.a | 8. hely | Tóth Margit | ||||
Balogh Zsófia 6.bGerencsér Dóra 6.bHegyi Gabriella 6.bHorváth Réka 6.b | 12. hely | Tóth Margit | ||||
Csejtei Balázs 7.aNémeth Míra 7.aNémeth Nátán 7.aZsoldos Melissza 7.a | 1. hely | Tóth Margit | Csejtei Balázs 7.aNémeth Míra 7.aNémeth Nátán 7.aZsoldos Melissza 7.a | 5. hely | ||
Győrvári Bálint 7.cHorváth Anna 7.cNémeth Bence 7.cPankaczi Hanna 7.c | 9. hely | Rumplerné J. Erika | ||||
Benedikti Dániel 8.aGál Boglárka Sára 8.aHekfusz Máté 8.aÓdor Gergő 8.a | 3. hely | Tóth Margit |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2013/2014.
A verseny elnevezése | városi/területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Neumann Á.I. szervezett megyei English all around the word csapatversenySzombathely | Imre Gergő 7.aSzabó Bence 7.a | 1. hely | Lukács Réka | |||
Hegyi Balázs 8.aFider Ádám 8.b | 3. hely | Víziné K. Györgyi | ||||
Oladi ÁMK szervezte angol szépkiejtési verseny | Barasits Gréta 6.bBencsics Barnabás 5.aFoki Marcell 8.a | 3. hely4. hely5. hely | Víziné K. GyörgyiLukács Réka | |||
Litteratum angol nyelvi verseny regionális döntö | Horváth Vivien 6.bBaksay-Isopp Rebecca 6.b | 1. hely5. hely | Víziné K. Györgyi | |||
Oladi ÁMK szervezte német szépkiejtési verseny | Góczán Luca 5.a | 4. hely | Némethné T. Erika | |||
Megyei Csecsemőápolási Verseny | Baksay-Isopp Rebecca 6.bMarton Adél 6.bGerencsér Dóra 6.bBarasits Gréta 6.b | 7. hely | Tóthné Sz. KatalinNémeth Kálmánné | |||
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk. szövegértés és hangos olvasás verseny | Németh Marcell 2.bCsóka Réka Rebeka 3.b | 2. hely2. hely | Némethné Cs. AndreaLeitold Ibolya | |||
Bendegúz Tudásbajnokság anyanyelv | Bolla Dorina 2.bNémeth Máté 2.bNémeth Marcell 2.bKalauz Adél 2.b | 9. hely6. hely2. hely7. hely | Némethné Cs. Andrea | |||
Rába Lili 3.b | 8. hely | Leitold Ibolya | ||||
Bendegúz Tudásbajnokság matematika | Nagy Petra 2.b | 2. hely | Szépné R. Gabriella | |||
Megyei Katasztrófavédelmi verseny | Dénes Dániel 6.bGyőrvári Bálint 7.cSebesi Patrik 8.aVörös Gergő 6.b | 9. hely | Hóbor István? |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2013/2014.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
A „Regősök húrján” országos versmondó versenyIkervár | Lerch Henrik 5.bGál Boglárka Sára 8.a | különdíj1. hely | Rumplerné J. ErikaTóth Margit | |||
Városi Kulturális Szemlevers-próza | Horváth Krisztina Alexe 1.aTanai Marcell 1.aNémeth Annabella 1.b | kiemelt aranybronzezüst | Kovács Beáta Erősné Sz. Ágnes | |||
Horváth Diána 2.aTakács Balázs 2.aNagy Petra 2.bNémeth Marcell 2.b
Biró Emese 2.b Sajtos Adél 2.b |
bronzbronzbronzbronz
bronz bronz |
Hóbor IstvánNémethné Cs. Andrea | ||||
Csóka Réka Rebeka 3.bSzabó Anna 3.aNémeth Anilla 3.aHorváth Réka 3.b | kiemelt aranyaranyezüstbronz | Leitold Ibolya | ||||
Kucsera Loretta 4.aKiss Laura 4.aVamper dóra 4.aNémeth Liána 4.b
Füzesi Bíborka 4.b |
aranyezüstbronzarany
ezüst |
Bátorfi Árpádné Marth Józsefné | ||||
Góczán Luca 5.aLerch Henrik 5.b | aranyarany | Tóth MargitRumplerné J. Erika | ||||
Horváth Panna 6.a | ezüst | Tóth Margit | ||||
Gál Boglárka Sára 8.a | ezüst | Tóth Margit | ||||
Városi Kulturális Szemleének | alsó | Sajtos Adél 2.bHorváth CsengeBiró EmeseVígh Levente
Németh Marcell Németh Viktória Bolla Dorina Barcza Abigél Németh Dóra |
kiemelt arany | Némethné Cs. Andrea | ||
felső | Gál Boglárka Sára 8.a | kiemelt arany | Tanda Ibolya | |||
Weöres Sándor versmondó verseny Ostffyasszonyfa | Lerch Henrik 5.b | különdíj | Rumplerné J. Erika |
SPORTVERSENYEK
2013/2014.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Úszó Diákolimpia | Nagy Benedek 5.a | 1. hely | Modori Péter | Nagy Benedek 5.a | 9. hely | |||
Megyei Sakk egyéni amatőr Diákolimpia | Pócza Felícián 7.a | 3. hely | Gergácz Balázs | |||||
Taekwondo Diákbajnokság | Tóth Valentin 7.cBinder Natália 8.a | 1. hely1. hely | Kovács Zsolt | |||||
Megyei diákolimpiapetangue | Hegyi Balázs 8.aSzakos Bence 8.aNagy Richárd 8.a | 1 hely | ||||||
Körzeti Judo Rangsorverseny | Boldizsár Dominik 3.a | 2. hely | ||||||
Megyei diákolimpiaEgyéni PályabajnokságSúlylökés | Pankaczi Hanna 7.c | 2. hely | Pungorné H. MónikaNémethné T. Erika | |||||
Megyei diákolimpiaEgyéni Pályabajnokság1500m futás | Hegyi Márton 7.a | 3. hely | Pungorné H. MónikaNémethné T. Erika | |||||
Megyei diákolimpiaEgyéni Pályabajnokságkislabda-hajítás | Pap Márton 6.bMarton Adél 6.b | 3. hely5. hely | Pungorné H. Mónika |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | megyei döntő | helyezés | felkészítő | ||
Nádasdy „Csótó” Mezei futóverseny | II. kcs. lányHekfusz Réka | 5. hely | ||||||
III. kcs. lányMarton Adél 6.b | 2. hely | Pungorné H. Mónika | ||||||
IV. kcs. lány:Molnár Flóra 7.aSipos Nikolett 8.bZsoldos Melissza 7.a | 1. hely5. hely6. hely | Némethné T. ErikaBaloghné B. EszterNémethné T. Erika | ||||||
IV. kcs. fiú:Hegyi Márton 7.aSebesi Patrik 7.a | 1. hely4. hely | Némethné T. Erika | ||||||
Kölyök Kupa Gersekarát | Németh BenceGyöngyösi ÁdámPapp MártonKasper Dániel
Csonka Bálint |
1. hely | Bajnok Imre | |||||
Városi-alapszintűlabdarúgó bajnokság | I. korcsoportLerch KrisztiánGáncs GyőzőBolla Csongor
Vida Gergő Agg Olivér Kurzbauer Niko Földi Zalán Németh Bálint Vajda Ottó Kövesdi Adrián Berta Bálint |
2. hely | Németh István |
|
||||
II. korcsoportMolnár BendegúzNémeth GergőDávid Kornél
Földi Máté Károlyi Levente Horváth Márk Lerch Krisztián Pócza Kevin Klauzer Bálint Boldizsár Dominik |
3. hely | Bajnok Imre | ||||||
III. korcsoportNémeth BenceTar ÁdámGyöngyösi Ádám
Papp Márton Kasper Dániel Molnár Ábel Péntek Ákos Incze Levente Kiss Tamás Lőrincz András Csonka Bálint Cselédik Dominik Kiss Gábor Barcza Sámuel |
1. hely | Bajnok Imre | ||||||
IV. korcsoportWinkelbauer ÁdámNémeth NátánVamper Dávid
Ódor Gergő Kövesdi Dávid László Arnold Hegyi Balázs Sebesi Patrik Kovács Valentin Kovács Bálint Milkovics Dominik Tar Ádám Nagy Richárd |
1. hely | Németh István | ||||||
III. korcsoport alapszintű kézilabdabajnokság | Németh RékaMándli KataHorváth RékaRába Zsófia
Balogh Zsófia Kupi Klaudia Takács Petra Greffer Dzsennifer Hegyi Gabriella Molnár Lúcia Orbán Liza Ács Dorka |
3. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
IV. korcsoport alapszintű kézilabda bajnokság | Csihar EnikőOrnódi ZsófiaKondor RebekaNémeth Diána
Mesterházi Dóra Zsoldos Melissza Amely Borbála Pankaczi Hanna Ács Fanni Marton Adél Horváth Réka Greffer Dzsennifer |
2. hely | Pungorné H. Mónika |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2012/2013.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Hegyi Gabriella 5.aGerencsér Dóra 5.a | 9. hely10. hely | Tóth Magit | |||
Németh Nátán 6.aGyőrvári Bálint 6.cNémeth Míra 6.a | 1. hely8. hely9. hely | Tóth MagitRumplerné J. ErikaTóth Magit | Németh Nátán 6.a | 9. hely | ||
Hekfusz Máté 7.a | 9. hely | Tóth Magit | ||||
Mészáros Viktória 8.b | 7. hely | Tóth Magit | ||||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | Fekete Anna Luca 8.a | 1. hely | Csóiné Sz. Enikő | Ny-dunántúli döntőFekete Anna Luca 8.a | bronz | |
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Pipics János 8.aGál Boglárka Sára 7.aTóth Rebeka 8.a | 7. hely15. hely21. hely | Németh Ernőné | |||
Országos angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam | Hekfusz Máté 7.a | 1. hely | Kupi Miklós | Hekfusz Máté 7.a | 9. hely | |
Monostori Bence 8.aNémethy Franciska 8.aKiss Dávid 8.aPipics János 8.a
Fekete Anna Luca 8.a |
2. hely5. hely14. hely16. hely
26. hely |
Fekete Pálné | ||||
Varga Tamás országos matematika verseny | Hekfusz Máté 7.aPipics János 8.a | 15. hely6. hely | Németh István | |||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Gál Boglárka 7.a | 10. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Panker Petra 8.a | 11. hely | |||||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Gál Boglárka Sára 7.aBinder Natália 7.a | 10. hely18. hely | Kovácsné T. Ildikó | |||
Juranits Krisztián 8.b | 7. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny | Gál Boglárka 7.aÓdor Gergő 7.a | 6. hely7. hely | Németh Ernőné | |||
Pipics János 8.a Juranits Krisztián 8.bKráner Alexander 8.b | 2. hely6. hely7. hely | Takács Márta | ||||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Horváth Réka 5.bBorovics Ábel 5.b | 11. hely17. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Németh Nátán 6.aHorváth Marcell 6.a | 8. hely11. hely | Tóthné Sz. Katalin | ||||
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny3-4. évfolyam | Góczán Luca 4.aOrbán Liza 4.aSzaksz Dorka 4.a | 1. hely | Tóthné E. Anikó | Góczán Luca 4.bOrbán Liza 4.bSzaksz Dorka 4.b | nem mentek el | |
Kurzbauer Christoph 4.aNagy Benedek 4.aSolti Martin 4.a | 2. hely | Tóthné E. Anikó | ||||
Kiss Laura 3.aVamper Dóra 3.aElek Péter 3.a | 6. hely | Bátorfi Árpádné | ||||
Curie Környvédelmi Emlékverseny7-8. évfolyam | Panker Petra 8.bJuranits Krisztián 8.bPipics János 8.a | 3. hely | Tóthné Sz. Katalin | Panker Petra 8.bJuranits Krisztián 8.bPipics János 8.a | 17. helya dokumentum 3. hely | |
Curie Országos Kémia Emlékverseny7-8.osztály | Gál Boglárka Sára7.aBinder Natália 7.aSzele Boglárka 7.a | 1. hely3. hely4. hely | Kovácsné T. Ildikó | Gál Boglárka 7.a | 12. hely | |
Juranits Krisztián 8.bDomján Dorottya 8.aPanker Petra 8.bFekete Anna Luca 8.a | 3. hely6. hely9. hely11. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Zrínyi Ilona matematikaversenycsapat | Emmer Marcell 6.aNémeth Nátán 6.aZsoldos Melissza 6.a | 3. hely | Baloghné B. Eszter | |||
Binder Natália 7.aPungor Bendegúz 7.aHekfusz Máté 7.a | 6. hely | Németh István | ||||
Pipics János 8.aSolti Péter 8.aJuranits Krisztián 8.b | 9. hely | Németh IstvánBaloghné B. Eszter | ||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | Németh Marcell 1.bNémeth Máté 1.bBolla Dorina 1.b | 1. hely3. hely7. hely | Németh Cs. Andrea | Németh Marcell 1. b | 2. hely | |
Horváth Anna 3.b | 2. hely | Marth Józsefné | ||||
Németh Nátán 6.aNémeth Míra 6.aCsejtei Balázs 6.aGerencsér Dóra 5.b | 2. hely3. hely6. hely7. hely | Tóth Margit | ||||
Hekfusz Máté 7.aÓdor Gergő 7.a | 4. hely7. hely | Tóth Margit | ||||
Tóth Rebeka 8.a | 3. hely | Csóiné Sz. Enikő |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2012/2013.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
4. osztályosok matematika versenye | Solti Martin 4.aHorváth Tamara 4.b | 8. hely10. hely | Tóthné Erős AnikóBalka Tiborné | |||
Dési Huber István rajzverseny | Tóth Rebeka 8.aPalkovits Eszter 8.a | 10. hely11. hely | Takács Márta | |||
Megyei történelem verseny 6. évfolyam | Németh Nátán 6.aHorváth Marcell 6.aCsejtei Balázs 6.aGyőrvári Bálint 6.c | 5. hely9. hely9. hely18. hely | Németh Ernőné | |||
Megyei informatika verseny 5-8. évfolyam | Scherman Réka 6.bMészáros Eszter 6.b | 6. hely7. hely | Kovács Beáta |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2012/2013.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Bolyai Matematika csapatverseny | Balogh Zsófia 5.bGerencsér Dóra 5.bHegyi Gabriella 5.bHorváth Réka 5.b | 5. hely | Németh István | |||
Benedikti Dániel 7.aBinder Natália 7.aHekfusz Máté 7.aPungor Bendegúz 7.a | 6. hely | Németh István | ||||
Juranits Krisztián 8.bVelladics Krisztofer 8.bSali Virág 8.bIszak Evelin 8.b | 3. hely | Baloghné Budai Eszter | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | Gerencsér Dóra 5.bHegyi Gabriella 5.bHorváth Réka 5.bMarton Adél 5.b
|
3. hely | Tóth Margit | |||
Csejtei Balázs 6.aNémeth Míra 6.aNémeth Nátán 6.aZsoldos Melissza 6.a
|
5. hely | Tóth Margit | ||||
Győrvári Bálint 6.cHorváth Anna 6.cNémeth Bence 6.cPankaczi Hanna 6.c | 4. hely | Rumplerné Jakics Erika | ||||
Balázsi Rafaella 7.aGál Boglárka Sára 7.aHekfusz Máté 7.aÓdor Gergő 7.a | 2. hely | Tóth Margit | ||||
Fekete Anna Luca 8.aKárolyi Barbara 8.aSzabó Dorina 8.aSzabó Zsófia 8.a | 4. hely | Csóiné Szabó Enikő | ||||
TITOKLondon Bridge országos angol nyelvi tesztverseny/levelezős/ | Fekete Pálné | Németh Nátán 6.aNémeth Míra 6.a | 1. hely2. hely | |||
Fekete Pálné | Némethy Franciska 8.aKárolyi Barbara 8.aFekete Anna Luca 8.a | 3. hely7. hely8.hely | ||||
Országos Közlekedés Ismeretek Verseny | Góczán Luca 4.aSzabó Gréta Anna 4.a | 5. hely7. hely | Hóbor István |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2012/2013.
A verseny elnevezése | városi/területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Idegen nyelvi vetélkedőésHumán műveltségi vetélkedő ésTermészettudományi vetélkedő
Tinódi Gimnázium Sárvár |
nyelvhumánreál | Sali Virág 8.bIszak Evelin 8.bJuranits Krisztián 8.bPankaczi Bence 8.b
Fekete Anna Luca 8.a Kráner Alex 8.b Pipics János 8.a Tóth Rebeka 8.a Némethy Franciska 8.a Károlyi Barbara 8.a |
3. hely | Fekete PálnéNémethné Takács Erika | ||
Fun with English megyei csapatverseny 5-6 évf.Neumann Á.I. szervezése Szombathely | Imre Gergő 6.aSzabó Bence 6.aSzakos Péter 6.a | 1. hely | Fekete Pálné | |||
Fun with English megyei csapatverseny 7-8. évf.Neumann Á.I. szervezése Szombathely | Némethy Franciska 8.aTóth Rebeka 8.a | 1. hely | Fekete Pálné | |||
Fekete Anna Luca 8.aKárolyi Barbara 8.aSzabó Zsófia 8.a | 3. hely | Fekete Pálné | ||||
Angol internetes verseny Derkovics Á.I. szervezése Szombathely | Fekete Anna Luca 8.aKárolyi Barbara 8.a | 1. hely | Fekete Pálné | |||
Hekfusz Máté 7.aMolnár Bálint 7.a | 4. hely | Kupi Miklós | ||||
Oladi ÁMK szervezte angol szépkiejtési verseny | Némethy Franciska 8.a | 4. hely | Fekete Pálné | |||
Oladi ÁMK szervezte német szépkiejtési verseny | Szabó Réka | 2. hely | Némethné Takács Erika | |||
Nyelvek Hete szövegértő verseny angol nyelvbőlKölcsei Utcai Ált.Isk. Körmend | Hekfusz Máté 7.aFoki Marcell 7.a | 1. hely2. hely | Kupi Miklós | |||
Pipics János 8.a | 2. hely | Fekete Pálné | ||||
K & H Vigyázz! Kész! Pénz!országos tudásverseny regionális középdöntő | Csóka Réka Rebeka 2.bHorváth Márk 2.bKárolyi Levente 2.bKertész Lilla Laura 2.b
Rába Lili 2.b |
1. hely | Leitold Ibolya | Csóka Réka Rebeka 2.bHorváth Márk 2.bKárolyi Levente 2.bKertész Lilla Laura 2.b
Rába Lili 2.b |
6.hely | |
Horváth Anna 3.bHorváth Barnabás 3.bGyőrvári Botond 3.bSzabó Barnabás 3.b | 3. hely | Simonné V. Katalin | ||||
Megyei Csecsemőápolási Verseny | Mészáros Viktória 8.bPénzes Kitti 8.bGécs Diána 8.b | 4. hely | Németh KálmánnéTóthné Sz. Katalin | |||
Apáczai Kiadó és a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk. szövegértés és hangos olvasás verseny | Csóka Réka Rebeka 2.b | 5. hely | Leitold Ibolya | |||
„BringaÓra Kupa” | Incze Levente 4.bSzanyi Balázs 4.b | 5. hely6. hely | Hóbor István | |||
Pindur-Pandúr mini KRESZ verseny | csapat | Cselédi Lili 2.aGyöngyösi Dániel 2.bSzabó Anna 2.aPénzes Péter 2.a | 1. hely | Hóbor istván |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2012/2013.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
A szombathelyi rendőrkapitányság által kiírt közlekedési rajzpályázaton | Szabó Enikő 2.b | díjazott | Leitold Ibolya | |||
A „Regősök húrján” országos versmondó versenyIkervár | Gál Boglárka Sára 7.a | 2. hely | Tóth Margit | |||
Szombathelyi Erdészeti Zrt. „Zöld erdőben jártam…” c. rajzpályázata | Horváth Réka 2.bSzabó Enikő 2.b | 2. helydíjazott | Leitold Ibolya | |||
Városi Kulturális Szemle | Németh Marcell 1.bBíró Emese 1.bSajtos Adél 1.bTakács Balázs 1.a | aranyaranyaranybronz | Némethné Cs. AndreaHóbor Istvá | |||
Németh Bianka 2.aNémeth Milla 2.aPipics Jázmin 2.aSzabó Anna 2.a
Németh Réka 2.b |
bronzbronzezüstezüst
ezüst |
Horváth Éva
Leitold Ibolya |
||||
Kucsera Loretta 3.aKiss Laura 3.aVamper Dóra 3.aRauch Lilla 3.a
Bella Elizabet 3.a Varga Kata 3.a Farkas Liza 3.b Németh Liána 3.b Szabó Dávid 3.b |
aranyaranyaranybronz
bronz ezüst bronz ezüst arany |
Bátorfi Árpádné
Marth Józsefné |
||||
Joó Dorka 4.aGóczán Luca 4.aSzabó Gréta 4.aÁcs Dorka 4.b
Ábrahám Lilián 4.b Horváth Zsolt 4.b Szabados Alexandra 4.b |
bronzaranyaranyezüst
ezüst bronz bronz |
Erősné Sz. ÁgnesTakácsné P. Éva | ||||
Horváth Panna 5.aBaksay-Isopp Rebecca | k. aranyezüst | Tóth Margit | ||||
Németh Diána 6.a | bronz | Tóth Margit | ||||
Gál Boglárka Sára 7.a | kiemelt arany | Tóth Margit | ||||
Weöres Sándor versmondó verseny Ostffyasszonyfa | Gál Boglárka Sára 7.a | 2. hely | Tóth Margit | |||
Szlovén Védelmi minisztériumpályázata | Kondor Zsófia 8.bPipics János 8.aPalkovics Eszter 8.aSali Virág 8.a
Panker Petra 8.a Auer Nikolett 8.a |
k. díjazottoklevél | Takács Márta | |||
Diákdivat – Barabás György Szakközépiskola Pályázata | Kondor Zsófia 8.bGál Boglárka 7.aSali Virág 8.bSipos Nikoletta 7.b | Takács Márta |
SPORTVERSENYEK
2012/2013.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Megyei diákolimpiamezei futóverseny | III. korcsoport | Hegyi Márton 6.a | 1. hely | Pungorné H. Mónika | Hegyi Márton 6.a | 16. hely | ||
III. korcsoport | Hegyi Márton 6.aLengyel Bálint 6.cKiss Patrik 6.cTóth Valentin 6.c
Tar Ádám 6.c |
4. hely | Pungorné H. MónikaNémethné T. Erika | |||||
IV. korcsoport | Hegyi Benedek 8.aLukács József 8.bSebesi Patrik 7.aKovács Valentin 7.a
Szakos Bence 7.a |
4. hely | Pungorné H. MónikaNémethné T. Erika | |||||
Megyei asztalitenisz diákolimpia | Sebesi Patrik 7.a | 3. hely | Németh Ernő | |||||
Megyei diákolimpiaEgyéni Pályabajnokság4x1000m | Kovács Valentin 7.aSzakos Bence 7.aHegyi Balázs 7.aBakos Marcell 7.b | 3. hely | Pungorné H. MónikaBaloghné B. Eszter | |||||
Megyei diákolimpiaEgyéni Pályabajnokságkislabdahajítás | Pankaczi Hanna 6.c | 4. hely | Némethné T. Erika |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | megyei döntő | helyezés | felkészítő | ||
Nádasdy „Csótó” Mezei futóverseny | III. kcs. lányGötl Bianka 5.bZsoldos Melissza 6.aMolnár Flóra 6.a | 3. hely4. hely6. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||||
IV. kcs. lányBíró Flóra 8.b | 2. hely | Némethné T. E.. | ||||||
II. kcs. fiú:Incze Levente 4.b | 4. hely | Takácsné P. Éva | ||||||
III. kcs. fiú:Hegyi Márton 6.a | 1. hely | Pungorné Haraszti Mónika | ||||||
Petanque Duplett Országos Bajnokság | Ódor Gergő 7.aSzakos Bence 7.a | 2. hely3. hely | ||||||
Sárvár fürdő félmaraton váltófutás | Hegyi Márton 6.bHegyi Balázs 7.aSzakos Bence 7.a | 1. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||||
Vasi Vizekenhorgász verseny megyei döntő | Sárvári Sügérek Pipics János 8.aNémeth Álmos 8.aSolti Péter 8.a
Kiss Dávid 8.a |
1. hely | Németh István | |||||
III. korcsoport alapszintű kézilabdabajnokság | Serman Réka 6.bKráner Döniz 6.bPitzinger Kata 6.bPankaczi Hanna 6.c
Ács Fanni 6.c Németh Diána 6.a Zsoldos Melissza 6.a Mesterházy Dóra 6.a Marton Adél 6.a Horváth Réka 6.a Hegyi Gabriella 6.a Götl Bianka 5.b Kopácsi Korina 5.a |
2. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
IV. korcsoport alapszintű kézilabda bajnokság | Szabó Réka 8.bKondor Rebeka 7.aBinder Natália 7.aCsihar Enikő 7.b
Németh Barbara 7.b Németh Petra 7.b Serman Réka 6.b Kráner Döniz 6.b Pitzinger Kata 6.b Pankaczi Hanna 6.c Németh Diána 6.a Zsoldos Melissza 6.a |
3. hely | Pungorné H. Mónika |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2011/2012.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Győrvári Bálint 5.cNémeth Míra 5.aNémeth Nátán 5.a | 4. hely6. hely10. hely | Rumplerné J. ErikaTóth Margit | |||
Hekfusz Máté 6.a | 6. hely | Tóth Margit | ||||
Mészáros Viktória 7.bSzabó Réka 7.b | 11. hely14. hely | Tóth Margit | ||||
Kucsera Melitta 8.aRozmán Johanna 8.a | 4. hely11. hely | Csóiné Sz. Enikő | ||||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | Kucsera Melitta 8.a | 1. hely | Csóiné Sz. Enikő | dunántúli döntőn | bronz | |
Pukler Kíra 7.a | 2. hely | Csóiné Sz. Enikő | ||||
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | Pipics János 7.aWojciechowski Patrícia 8.cvan Waarden Franciska 8.c | 7. hely9. hely15. hely | Németh Ernőné | |||
Országos angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam | Monostori Bence 7.aFekete Anna Luca 7.aKárolyi Barbara 7.aSolti Péter 7.a
Tóth Rebeka 7.a |
2. hely9. hely13. hely23. hely
43. hely |
Fekete Pálné | |||
Bíró Bálint 8.aKucsera Melitta 8.aRozmán Johanna 8.aNovák Péter 8.a | 9. hely18. hely46. hely35. hely | Némethné Bedics Erzsébet | ||||
Országos német nyelvi verseny 7-8. évfolyam | ||||||
van Waarden Franciska 8.c | 3. hely | Hőbérné Kacsa Cecília | ||||
Varga Tamás országos matematika verseny | 19 fő | Solti Péter 7.aPipics János 7.a | 7. hely13. hely | Németh István | ||
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | Németh Álmos 7.aPipics János 7.aSolti Péter 7.a | 10. hely11. hely12. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | Monostori Bence 7.aPipics János 7.a | 4. hely13. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Szalai Máté 8.cTalabér Csaba 8.c | 6. hely7. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | ||||
Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny | Pipics János 7.aJuranits Krisztián 7.b | 5. hely8. hely | Takács Márta | |||
van Warden Franciska 8.cNovák Péter 8.aSoós Georgina 8.cVajda Ákos 8.a | 3. hely10. hely11. hely13. hely | Takács MártaPungorné H.MónikaTakács MártaPungorné H.Mónika | ||||
Öveges József Fizikaverseny | Talabér Csaba 8.c | 6. hely | Kovács Károly | |||
Kaán Károly Természetismereti verseny | Horváth Marcell 5.aKiss Zsombor 5.a | 8. hely12. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
Gál Boglárka 6.aÓdor Gergő 6.a | 14. hely14. hely | Németh Ernőné | ||||
Országos Közlekedés Ismeretek Verseny | Vörös Gergő 4. b | 2. hely | Hóbor István | |||
Novák Péter 8.a | 6. hely |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2011/2012.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
4. osztályosok matematika versenye | Hegyi Gabriella | 7. hely | Somlai Zsuzsanna | |||
Dési Huber István rajzverseny | Auer Nikolett 6.aTóth Rebeka 7.a | 5. hely15. hely | Takács Márta | |||
Megyei történelem verseny 6. évfolyam | Gál Boglárka 6.aHekfusz Máté 6.a | 13. hely9. hely | Németh Ernőné |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2011/2012.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Bolyai Matematika csapatverseny | Horváth Tamara 3.bSzabados Alexandra 3.bSebestyén Márk 3.bKerch Henrik 3.b | 8. hely | Balka Tiborné | |||
3.a | 18. hely | Tóthné Erős Anikó | ||||
4.b | 14. hely | Somlai Zsuzsanna | ||||
4.b | 17. hely | Somlai Zsuzsanna | ||||
4.b | 18. hely | Somlai Zsuzsanna | ||||
Csejtei Balázs 5.aNémeth Míra 5.aNémeth Nátán 5.aZsoldos Melissza 5.a | 4. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Csihar Enikő 6.bRudalics Lili 6.bMelegh Regina 6.bCsonka Dániel 6.b | 7. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Binder Natália 6.aHekfusz Máté 6.aIllés Boldizsár 6.aPungor Bendegúz 6.a | 10. hely | Németh István | ||||
Domján Dorottya 7.aPipics János 7.aSolti Péter 7.aTóth Rebeka 7.a
|
6. hely | Németh István | ||||
Gergácz Martin 8.aKucsera Melitta 8.aRozmán Johanna 8.aVajda Ákos 8.a | 10. hely | Kovács Károly | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | Lerch Henrik 3.bPankaczi Ákos 3.bSzabó Olivér 3.bIncze Levente 3.b | 9. hely | Dr Radics Mihályné | |||
Varga Orsolya 4.bBalogh Zsófia 4.Bíró Balázs 4.b | 5. hely | Némethné Csonka Andrea | ||||
4.b | 22. hely | Némethné Cs. Andrea | ||||
4.b | 23. hely | Némethné Cs. Andrea | ||||
Csejtei Balázs 5.aNémeth Míra 5.aNémeth Nátán 5.aZsoldos Melissza 5.a | 1. hely | Tóth Margit | Csejtei Balázs 5.aNémeth Míra 5.aNémeth Nátán 5.aZsoldos Melissza 5.a | 14. hely | ||
5.c | 8. hely | Rumplerné J.Erika | ||||
5.a | 11. hely | Tóth Margit | ||||
5.a | 14. hely | Tóth Margit | ||||
Benedikti Dániel 6.aGál Boglárka 6.aHekfusz Máté 6.aÓdor Gergő 6.a | 4. hely | Tóth Margit | ||||
6.a | 13. hely | Tóth Margit | ||||
Fekete Anna Luca 7.aKárolyi Barbara 7.aSzabó Dorina 7.aSzabó Zsófia 7.a | 3. hely | Csóiné Szabó Enikő | ||||
7.a | 7. hely | Csóiné Szabó Enikő | ||||
7.b | 8. hely | Tóth Margit | ||||
Bíró Bálint 8.aKucsera Melitta 8.aNeumüller Olivér 8.bSzakos Márk 8.b | 4. hely | Csóiné Szabó EnikőTóth Margit | ||||
Kikelet megyei tanulmányi verseny3-4. évfolyam | Borovics Ábel 4.bGerencsér Dóra 4.bHorváth Réka 4.b | 1. hely | Némethné Cs. Andrea | |||
Zrínyi Ilona matematikaverseny | 49 fő | Ács Fanni 5.cNémeth Míra 5.aNémeth Nátán 5.aBenedikti Dániel 6.a
Hekfusz Máté 6.a Pipics János 7.a Vajda Ákos 8.a |
29. hely10. hely8. hely11. hely
9. hely 6. hely 16. hely |
Baloghné B. EszterNémeth István
Kovács Károly |
||
Zrínyi Ilona matematikaversenycsapat | Sebestyén Márk 3.bLerch Henrik 3.bNagy Benedek 3.a | 5. hely | Balka TibornéTóthné E. Anikó | |||
Németh Míra 5.aNémeth Nátán 5.aÁcs Fanni 5.a | 2. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
Benedikti Dániel 6.aHekfusz Máté 6.a6.a | 5. hely | Németh István | ||||
7. a7.a7.a | 7. hely | Németh István | ||||
Curie Országos Kémia Emlékverseny7-8.osztály | 9 fő | Fekete Anna Luca 7.aNémeth Álmos 7.aKárolyi Barbara 7.a | 3. hely4. hely7. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||
Kucsera Melitta 8.aMarton Abigél 8.cRozmán Johanna 8.a | 3. hely4. hely9. hely | Kovácsné T. Ildikó | ||||
Bendegúz NyelvÉsz anyanyelvi verseny | alsó | Cselédi Lili 1.aCsóka Rebeka 1.bFöldi Máté 1.aHorváth Márk 1.b
Károlyi Levente 1.b Rába Lili 1.b Teket Dorina 1.a Elek Péter 2.b Horváth Barnabás 2.b Németh Liána 2.b Kiss Laura 2.a Kucsera Loletta 2.a Vamper Dóra 2.a Góczán Luca 3.a Nagy Benedek 3.a Szaksz Réka 3.a Horvárth Tamara 3.b Gerencsér Dóra 4.b |
24. hely10. hely28. hely5. hely
13. hely 16. hely 9. hely 9. hely 19. hely 12. hely 4. hely 21. hely 15. hely 1. hely |
Horváth ÉvaLeitold IbolyaHorváth ÉvaLeitold Ibolya
Horváth Éva Marth Józsefné
Bátorfi Árpádné
Erősné Szabó Ágnes
Dr Radics Mihályné Némethné Cs. Andrea |
|
|
felső | Németh Míra 5.aNémeth Nátán 5.aCsejtei Balázs 5.aEmmer Marcell 5.a
Hekfusz Máté 6.a Palkovics Eszter 7.a Németh Álmos 7.a Kucsera Melitta 8.a |
1. hely2. hely3. hely6. hely
2. hely 3. hely 5. hely 4. hely |
Tóth Margit
Tóth Margit Csóiné Szabó Enikő
|
|||
TITOKLondon Bridge országos angol nyelvi tesztverseny/levelezős/ | Elekné N. TímeaFekete Pálné | Hekfusz Máté 6.aMonostori Bence 7.a | 6. hely5. hely |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2011/2012.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Ország ismereti angol-német csapatversenyTinódi GimnáziumSárvár | Kucsera Melitta 8.aRozmán Johanna 8.aFarkas Evelin 8.aNovák Péter 8.a | 3. hely | Fekete Pálné | |||
Németh Szilvia 8.cSoós Georgina 8.cSzalai Máté 8.cvan Warden Franciska 8.c | Hőbérné Kacsa Cecília | |||||
Humán műveltségi vetélkedő ésIdegen nyelvi vetélkedőésTermészettudományi vetélkedő
Tinódi Gimnázium Sárvár |
Németh Szilvia 8.cSoós Georgina 8.cSzalai Máté 8.cvan Waarden Franciska 8.c
Rozmán Johanna 8.a Kucsera Melitta 8.a Farkas Evelin 8.a Novák Péter 8.a Marton Abigél 8.c Vajda Ákos 8.a Wojciechowski Patrícia 8.c |
5. hely | ||||
Fun with English megyei csapatversenyNeumann Á.I. szervezése Szombathely | Szabó Zsófia 7.aKárolyi Barbara 7.aFekete Anna Luca 7.a | 1. hely | Fekete Pálné | |||
Angol internetes verseny Derkovics Á.I. szervezése Szombathely | Károlyi Barbara 7.aFekete Anna Luca 7.a | 1. hely | Fekete Pálné | |||
Oladi ÁMK szervezte angol szépkiejtési verseny | Imre Gergő 5.aHekfusz Máté 6.aNémethy Franciska 7.aKucsera Melitta 8.a | 4. hely2. hely4. hely4. hely | Fekete PálnéElekné N.TímeaFekete PálnéNné Bedics Erzsébet | |||
Oladi ÁMK szervezte német szépkiejtési verseny | van Waarden Franciska 8.cSzabó Réka 7.b | 1. hely3. hely | Hőbérné K. CecíliaNémethné T. Erika | |||
Megyei és Egyházmegyei Német Nyelvi Szépkiejtési és Szövegértési Verseny | van Wardeen Franciska 8.cSzalai Máté 8.cTalabér Csaba 8.cTörök Róbert 8.c | 2. hely | Hőbérné Kacsa Cecília | |||
Német nyelvi és Országismereti Verseny | van Wardeen Franciska 8.cHorváth Rebeka 8.cWojciehowski Patrícia 8.cSoós Georgina 8.c
Talabér Csaba 8.c Németh Szilvia 8.c Szalai Máté 8.c |
1. hely2. hely3. hely4. hely
5. hely 6. hely 9.hely |
Hőbérné Kacsa Cecília | van Wardeen Franciska 8.cHorváth Rebeka 8.cWojciehowski Patrícia 8.cSoós Georgina 8.c
Talabér Csaba 8.c
|
14. hely28. hely29. hely35. hely
44. hely |
|
K & H Vigyázz! Kész! Pénz!országos tudásverseny regionális középdöntő | Horváth Márk 1.bKárolyi Levente 1.bKertész Lilla 1.bRába Lili 1.b | 2. hely | Leitold Ibolya | |||
Megyei Csecsemőápolási Verseny | Gécs Réka 7.bPénzes Kitti 7.bMészáros Viktória 7.b | 4. hely | Németh KálmánnéTóthné Sz. Katalin | |||
Madarak és fák napja Országos verseny | Juranits Krisztián 7.bVajda Ákos 8.aPanker Petra 7.b | 5. hely | Tóthné Sz. Katalin | |||
A „FLEXKID ökokalandjai” környezetvédelmi verseny körzeti | 4.b | 1. hely | Némethné Cs. Andrea |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2011/2012.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
A „Regősök húrján” országos versmondó versenyIkervár | Gál Boglárka 6.a | 1. hely | Tóth Margit | Gál Boglárka 6.a | bronz | |
Észak-dunántúli és Nyugat-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság „Élet a Rába mentén” c. rajzpályázat | Auer Nikoletta 6.a | 1. hely | Takács Márta | |||
Városi Művelődési Központ karácsonyi rajzpályázat | Zsoldos Melissza 5.a | díjazott | Takács Márta | |||
ANGORA- Gyermekek Háza Művészeti Fesztivál (vers) Szombathely | Kucsera Loretta 2.a | 2. hely | Bátorfi Árpádné | |||
Gazda Erzsi Vers- és Prózamondó Verseny | Kucsera Loretta 2.aHorváth Panna 4.a | különdíj2. hely | Bátorfi ÁrpádnéHóbor István | |||
Városi Kulturális Szemle | Szabó Anna 1.a | kiemelt a. | Horváth Éva | |||
Emmer Marcell 5.aGyőrvári Bálint 5.c | kiemelt a.arany | Tóth MargitRumplerné J Erika | ||||
Gál Boglárka 6.a | arany | Tóth Margit | ||||
Palkovics Eszter 7.aTóth Rebeka 7.aJuranics Krisztián 7.b | kiemelt akiemelt aezüst | Csóiné Sz. EnikőCsóiné Sz. EnikőTóth Margit | ||||
Kucsera Melitta 8.aHorváth Rebeka 8.cSzalai Máté 8.c | kiemelt a.ezüstezüst | Csóiné Sz. EnikőTóth MargitTóth Margit | ||||
Weöres Sándor versmondó verseny Ostffyasszonyfa | Kucsera Loletta 2.aVamper Dóra 2.a | megosztott2. hely | Bárdosi László | |||
Gál Boglárka 6.a | 2. hely | Tóth Margit | ||||
Kerekerdő Alapítvány „Az Újragondolt papír” Képzőművészeti pályázatán | Sipos Bálint 4.a | különdíj | Takácsné Pintér Éva |
SPORTVERSENYEK
2011/2012.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Megyei diákolimpia kézilabda III. korcsoport | Zsoldos Melissza 5.aNémeth Diana 5.aNémeth Mirtill 5.aSerman Réka 5.b
Kráner Döniz 5.b Pitzinger Kata 5.b Mészáros Eszter 5.b Pankaczi Hanna 5.c Ács Fanni 5.c Kondor Rebeka 6.a Binder Natália 6.a Csihar Enikő 6.b Németh Petra 6.b |
3. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Megyei diákolimpia kézilabda IV. korcsoport | Pankaczi Hanna 5.aNémeth Diana 5.aSerman Réka 5.bKondor Rebeka 6.a
Farkas Evelin 8.a Kucsera Melitta 8.a Horváth Adrienn 8.a Rozmán Johanna 8.a Kupi Zsófia 8.a Németh Szilvia 8.c
|
4. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Megyei diákolimpiamezei futóverseny III. korcsoport | Hegyi Márton 5.a | 2. hely | Pungorné H. Mónika |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | |||||
Nádasdy „csótó”futóverseny532fő | I. kcs. lány: Benedikti Anna 3.a | 2. hely | Tóth Erős Anikó | |||||
II. kcs. lányGötl Bianka 4.b | 3. hely | Somlai Zsuzsa | ||||||
III. kcs. lány | ||||||||
IV. kcs. lányFarkas Evelin 8.aKucsera Melitta 8.aBíró Flóra 7.b
Németh Szilvia 8.c |
1. hely3. hely4. hely
5. hely |
Pungorné H. M.Némethné T. E.. | ||||||
I. kcs. fiú:Török Bálint 3.a | 4. hely | Tóth Erős Anikó | ||||||
II. kcs. fiú:Incze Levente 3.b | 6. hely | Balka Tiborné | ||||||
III: kcs: fiúHegyi Márton 5.a | 2. hely | Pungorné H. M. | ||||||
IV. kcs. fiú: | ||||||||
Gárdonyi Kupa | I. korcsoportNémeth Gergő 2.bMolnár Bendegúz 2.bHorváth Barnabás 2.b
Fülöp Gergő 1.a Dankovics Gergő 2.a Fülöp Máté 1 a Horváth Márk 1.b Károlyi Levente 1.b Dávid Kornál 2.a Vider Márk 2.b Török Bálint 3.a Bozi Rajmund 2.a |
4. hely | Németh István | |||||
Vörös Tibor Emléktorna | I. korcsoport | 6. hely | Németh István | |||||
II. korcsoportNémeth Bence 5.cIncze Bence 5.aPapp Márton 4.b
Kasper Dániel 4.b Incze Levente 3.b Juranics Richárd 5.c Kurzbauer Christoph 3.a Kiss Tamás 3.a Molnár Ábel 4.b Kiss Tamás 4.b Nagy Benedek 3.a Havasi József |
2. hely | Bárdosi László | legjobb védő játékos:Papp Márton | |||||
Városi-városkörnyéki labdarúgó bajnokság | I. korcsoport | 3. hely | Németh István | |||||
III. korcsoportNémeth Nátán 5.aIncze Bence 5.aPapp Márto 4.b
Kasper Dániel 4.b Csonka Dániel 6.b Juranics Richárd 5.c Ódor Gergő 6.a Vamper Dávid 6.b Juranics Krisztián 7.b Incze Levente 3.b Kókai Milán 5.c Horváth Krisztofer 6.b
|
3. hely | Bárdosi László | ||||||
Diákolimpia Teremlabdarúgó Bajnokság | IV. korcsoportWelladics Krisztofer 7.bJuranics Krisztián 7.bHorváth László 8.a
Szakos Márk 8.b Milkovics Attila 8.b Nagy János 7.b Péter Dávid 8.b Pajor Patrik 8.a |
2. hely | Németh István | |||||
Nádasdy –Stroffer Kupa | IV. korcsoport | 3. hely | Németh István | Legjobb játékos: Szakos Márk 8.bGólkirály: Horváth László 8.a | ||||
II. Eco-Log Karate Országos Bajnokság | Németh Júlia | 1. hely | Németh Róbert | |||||
Sportnapi Labdarúgó Kupa | I. kcs. | 4. hely | Németh István | |||||
II. kcs | 2. hely | Bárdosi László | ||||||
Kerékpáros iskola kupa | Ábrahám Ádám 8.aFekete Anna Luca 7.aNémeth Diána 5.aTóth Rebeka 7.a
Németh Álmos 7.a Kósi Richárd 7.a |
3. hely | Hóbor István | |||||
Sportnapi futóverseny | Felsős lány:Farkas Evelin 8.aKucsera Melitta 8.aNémeth Szilvia 8.c | 1. hely | Pungorné H. Mónika | |||||
Felsős fiú:Milkovics Attila 8.bNémeth Dániel 8.bGáspár Pál 7.b | Némethné T. Erika | |||||||
Asztalitenisz Városi-városkörnyéki alapszintű bajnokság | fiú egyes II-III. korcsoport | 1. hely | Németh Ernő | |||||
Vasi Vizekenhorgász verseny megyei döntő | Sárvári Sügérek:Németh Álmos 7.aPipics János 7.aSolti Péter 7.a
Kiss Dávid 7.a |
1. hely | Németh István | |||||
Cápavadászok:Móricz Dániel 7.bPalkovics Eszter 7.aKósi Richárd 7.a
Süle Márk 7.a |
5. hely | Németh István | ||||||
III. korcsoport alapszintű kézilabdabajnokság | Zsoldos Melissza 5.aNémeth Diana 5.aNémeth Mirtill 5.aSerman Réka 5.b
Kráner Döniz 5.b Pitzinger Kata 5.b Mészáros Eszter 5.b Pankaczi Hanna 5.c Ács Fanni 5.c Kondor Rebeka 6.a Binder Natália 6.a Csihar Enikő 6.b Németh Petra 6.b |
3. hely | Pungorné H. Mónika |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2010/2011.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny | Hekfusz Máté 5.aMészáros Viktória 6.bKucsera Melitta 7.avan Waarden Franciska 7.c | 4. hely2. hely7. hely8. hely | Tóth MargitTóth MargitCsóiné Sz. EnikőHorváth Ágota | |||
Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny | Fekete Anna Luca 6.aPuklér Kíra 6.a | 1. helykülöndíj | Csóiné Sz. Enikő | |||
Bíró Bálint 7.aKucsera Melitta 7.aHorváth Rebeka 7.c | 2. hely | Csóiné Sz. EnikőHorváth Ágota | ||||
Országos történelem verseny 7-8. évfolyam | 12 fő | Wojciechowski Patrícia 7.c van Waaerden Franciska 7.c | 3. hely6. hely | Németh Ernőné | ||
Országos angol nyelvi verseny 7-8. évfolyam | 8 fő | Bíró Bálint 7.a Kucsera Melitta 7.a | 1. hely6. hely | Pissinger Éva | ||
11 fő | Rozmán Bálint 8.bHegyi Boglárka 8.bHegedüs Bernadett 8.bKazmar Tamás 8.b | 14. hely38. hely36. hely39. hely | Fekete Pálné | |||
Országos német nyelvi verseny 7-8. évfolyam | 16 fő | van Waarden Franciska 7.cWojciechowski Patrícia 7.c | 2. hely6. hely | Horváth Ágota | van Waarden Franciska 7.cWojciechowski Patrícia 7.c | 1. hely9. hely |
4 fő | - | Rumplerné J.Erika | ||||
Varga Tamás országos matematika verseny | 23 fő | Tóth Péter 8.a | 2. hely | Baloghné B. E. | Tóth Péter 8.a | 27. hely |
Herman Ottó Országos Biológia Verseny | 17 fő | Király Anna 8.aVajda Ákos 7.a | 11. hely22. hely | Tóthné Szabó Katalin | ||
Hevesy György Országos Kémia Verseny | 10 fő | Talabér Csaba 7.cVajda Ákos 7.a | 1. hely6. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | ||
8 fő | Horváth Balázs 8.aTóth Péter 8.a helyettAuer Alexandra 8.a | 1. hely 8. hely | Kovácsné Töreki Ildikó | |||
Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny | 15 fő | Vajda Ákos 7.a Soós Georgina 7.cMarton Abigél 7.c | 3. hely8. hely9. hely | Pungorné H. M.Takács MártaTakács Márta | ||
8 fő | Kazmar Tamás 8.bAuer Alexandra 8.aBarkovics Alex 8.a | 8. hely12. hely19. hely | Tóth MargitTakács MártaTakács Márta | |||
Öveges József Fizikaverseny | 10 fő | Tóth Péter 8.a | 2. hely | Kovács Károly | ||
Kaán Károly Természetismereti verseny | 15 fő | Gál Boglárka 5.aÓdor Gergő 5.a | 10. hely19. hely | Németh Ernőné | ||
10 fő | Panker Petra 6.bNémeth Álmos 6.aPipics János 6.bSolti Péter 6.a | 6. hely15. hely18. hely19.hely | Tóthné Sz KatalinTakács Márta | |||
„Tiszán innen-Dunántúl” országos népdaléneklési verseny | Sipos Mátyás 8.bErős Petra 8.a | megosztott2. hely | Pilnay Sándorné | |||
Országos Közlekedés Ismeretek Verseny | Németh Diana 4.aHorváth Balázs 8.a | 3. hely3. hely | Hóbor István |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2010/2011.
A verseny elnevezése | iskolai forduló | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Anyanyelvi és irodalmi verseny4. évfolyam | Németh Nátán 4.aNémeth Míra 4.aImre Gergő 4.b | 1. hely2. hely | Leitold IbolyaHorváth Éva | |||
4. osztályosok matematika versenye | 15 fő | Németh Míra Kitti 4.aEmmer Marcell 4.aCsejtei Balázs 4.a | 5. hely | Németh Gézáné | ||
Megyei történelem verseny 6. évfolyam | 14 fő | Pipics János 6.aNémeth Álmos 6.a | 3. hely8. hely | Németh Ernőné | ||
Megyei informatika verseny 5-8. évfolyam | Fekete Anna 6.aTalabér Csaba 7.cFarkas Vanessza 7.bNeumüller Olivér 7.b | 3. hely8. hely11. hely11. hely | Komárominé K. Beáta |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2010/2011.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Bolyai Matematika csapatverseny | 7 csapat | Csejtei Balázs 4.a Németh Nátán Németh Míra Zsoldos Melissza |
3. hely | Németh Gézáné | ||
Szakos Péter 4.b Imre Gergő Horváth Réka Amey Borbála |
15. hely | Talabér Lívia | ||||
Kovács Bálint 4.b Mészáros Eszter Dénes Dorina Lengyel Bálint |
22. hely | Talabér Lívia | ||||
Gál Boglárka 5.a Hekfusz Máté Illés Boldizsár Pungor Bendegúz |
14. hely | Németh István | ||||
Rudalics Lili 5.b Melegh Regina Csihar Enikő Horváth Krisztofer |
18. hely | Baloghné Budai Eszter | ||||
Monostori Bence 6.a Németh Álmos Pipics János Solti Péter |
13. hely | Németh István | ||||
Kucsera Melitta 7.a Neumüller Olivér 7.b Neumüller Richárd 7.b Vajda Ákos 7.a |
13. hely | Kovács Károly | ||||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny | 2 csapat | Csejtei Balázs 4.aGyőrvári Bálint Németh Nátán Németh Míra |
4. hely | Leitold Ibolya | ||
Emmer Marcell 4.aHorváth AnnaPankaczi HannaZsoldos Melissza | 24. hely | Leitold Ibolya | ||||
Kikelet megyei tanulmányi verseny3-4. évfolyam | Kovács Bálint 4.bKiss Zsombor 4.bHorváth Marcell Andor | 7. hely | Talabér Lívia | |||
Zrínyi Ilona matematikaverseny | 50 fő | Rába Zsófia 3.bNémeth Nátán 4.aNémeth Míra 4.aTóth Péter 8.a | 19. hely12. hely16. hely6. hely | Somlai ZsuzsannaNémeth GézánéBaloghné B. Eszter | ||
Curie Országos Kémia Emlékverseny7-8.osztály | 6 fő | Marton Abigél 7.c | 3. hely | Kovácsné T.Ildikó | ||
Auer Alexandra 8.aKirály Anna 8.aHorváth Balázs 8.a | -2. hely1. hely | Kovácsné T.Ildikó | Horváth Balázs 8.aKirály Anna 8.a | 13. hely18. hely | ||
Bendegúz NyelvÉsz verseny | Gál Boglárka Sára 5.aHekfusz Máté 5.aÓdor Gergő 5.aCsihar Enikő 5.b
Melegh Regina 5.b Rudalics Lili 5.b Domján Dorottya 6.a Fekete Anna Luca 6.a Károlyi Barbara 6.a Solti Péter 6.a Szabó Dorina 6.a Szabó Zsófia 6.a Tóth Rebeka 6.a Ács Réka 7.a Gergácz Martin 7.a Kucsera Melitta 7.a Rozmán Johanna 7.a Rozmán Bálint 8.b |
4. hely 4. hely 5. hely
6. hely |
Tóth MargitCsóiné Szabó Enikő
Csóiné Szabó Enikő
Csóiné Szabó Enikő
Tóth Margit |
|||
Kiss Laura 1.aHorváth Anna 1.bGyőrvári Botond 1.bNémeth Liána 1.b
Gerencsér Dóra 3.b Németh Nátán 4.a Németh Míra 4.a Csejtei Balázs 4.a |
1. hely5. hely5. hely5. hely
1. hely 1. hely 2. hely 4. hely |
Bátorfi ÁrpádnéMarth Józsefné
Némethné Cs. A. Leitold Ibolya
|
Kiss Laura 1.a
Gerencsér Dóra 3.b Németh Nátán 4.a Németh Míra 4.a
|
11. hely
29. hely 9. hely 27. hely |
||
TITOKLondon Bridge országos angol nyelvi tesztverseny/levelezős/ | Fekete Pálné
Pissinger Éva |
Monostori Bence 6.aKárolyi Barbara 6.aFekete Anna 6.aKiss Dávid 6.a
Rozmán Bálint 8.b Kucsera Melitta 7.a Hekfusz Máté 5.a |
2. hely3. hely3. hely5. hely
7. hely 5. hely 7. hely |
|||
TITOK angol levelező csapatverseny | Fekete Pálné | Imre Gergő 4.bSzakos Péter 4. bHorváth Réka 4.bHorváth Marcell 4.b | 3. hely | |||
Eötvös Loránd megyei fizikaverseny | Tóth Péter 8.aTalabér Csaba 7.c | 1. hely6. hely | Kovács Károly |
TANULMÁNYI VERSENYEK
2010/2011.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
Hefele-Ceo vándorkupáért számítástechnika verseny | Neumüller Richárd 7.bNeumüller OlivérCsiszler Dániel
csapat |
9. hely20. hely24. hely
8. hely |
Komárominé K. Beáta | |||
Informatikai verseny Csepreg | Talabér Csaba 7.cSzalai Máté | 1. hely | Komárominé K. Beáta | |||
Neumüller Olivér 7.bSzakos Márk | Komárominé K. Beáta | |||||
Ország ismereti angol-német csapatversenyTinódi GimnáziumSárvár | 2 csapat | Szalai Máté 7.cNémeth Szilvia 7.cvan Waarden Franciska 7.cKucsera Melitta 7.a
Farkas Evelin 7.a Rozmán Bálint 8.b Hajas András 8.b |
4. hely | Horváth ÁgotaPissinger Éva
Fekete Pálné |
||
Talabér Csaba 7.cTörök Róbert 7.cKovács Arnold 7.cVajda Ákos 7.a
Gergácz Martin 7.a Ódor Mátyás 8.b Pietrowski Bálint 8.b Németh Kornél 8.b
|
10. hely | Horváth ÁgotaPissinger Éva
Fekete Pálné |
||||
Humán műveltségi vetélkedőTinódi GimnáziumSárvár | Auer Alexandra 8.aKucsera Ramóna 8.aNémeth Flóra 8.aPungor Sára 8.a
Tendli Noémi 8.a Varga Ágnes 8.a Tóth Péter 8.a Kucsera Melitta 7.a |
6. hely | ||||
Természettudományi vetélkedőTinódi GimnáziumSárvár | Kucsera Melitta 7.aSzalai Máté 7.cNémeth Szilvia 7.cvan Waarden Franciska 7.c
Auer Alexandra 8.a Kucsera Ramóna 8.a Németh Flóra 8.a Pungor Sára 8.a Varga Ágnes 8.a Tóth Péter 8.a |
6. hely | ||||
Kenguru levelezős német nyelvi verseny | 12 fő | van Waarden Franciska 7.cWojciechowski Patrícia 7.cHorváth Rebeka 7.cTalabér Csaba 7.c
Szanyi Adél 7.c |
2. hely3. hely4. hely5. hely
6. hely |
Horváth Ágota | ||
Területi szép- és helyesíró versenyKáld | 8 fő | Joó Dorka 2.aSzaksz Dorka 2.aÁbrahám Lilian 2.b | 3. hely | Erősné Sz. ÁgnesDr Radics Mihályné | ||
Gerencsér Dóra 3.bHorváth Réka 3.bHorváth Panna 3.a | 1. hely2. hely | Némethné Cs. Andrea | ||||
Győrvári Bálint A. 4.aMészáros Eszter 4.b | 1. hely2. hely | Leitold IbolyaHorváth Éva | ||||
MATEGYE országos internetes verseny | 7 fő7 fő11 fő8 fő
11 fő 5 fő 10 fő 3 fő 4 fő 1 fő 1 fő (68fő) |
3.a3.b4.a4.b
5.a 5.b 6.a 7.a 7.b 7.c 7.b |
||||
Fun with English verseny5-6. o.Szombathely | Fekete Anna Luca 6.aKárolyi Barbara 6.aPalkovics Eszter 6.a | 1. hely | Fekete Pálné | |||
Brothers Destruchion csapatverseny7-8.o.Szombathely | Hajas András 8.bKazmar Tamás 8.bMarkos Balázs 8.b | 3. hely | Fekete Pálné | |||
Play and Win! országos angol nyelvi levelezős verseny | Szabó Bence 4.aMelegh Regina 5.bBinder Natália 5.aSzele Boglárka 5.a
Gál Boglárka 5.a Dala Ádám 4.a Emmer Marcell 4.b Csejtei Balázs 4.a Czeglédi Olivér 4.a Zsoldos Melissza 4.a Molnár Flóra 4.a Fekete Anna Luca 6.a |
37. hely43. hely72. hely102. hely
108. hely 142. hely 148. hely 148. hely 148. hely 166. hely 166. hely 17. hely |
Pissinger Éva
Fekete Pálné |
|||
3. osztályosok megyei közlekedési versenye | Takács Petra 3.a | 6. hely | Hóbor István | |||
Sárvári Környezetvédő és Természetbarát Egyesület versenye | Auer Alexandra 8.aHorváth Balázs 8.aKirály Anna 8.aVajda Ákos 7.a | 1. hely | Tóthné Szabó Katalin | |||
Pipics János 6.aPanker Petra 6.bSolti Péter 6. a | 3. hely | Tóthné Szabó Katalin |
KULTURÁLIS VERSENYEK
2010/2011.
A verseny elnevezése | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezése | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése | |
A „Regősök húrján” országos versmondó versenyIkervár | Horváth Rebeka 7.cTakács Dorina 7.cSzalai Máté 7.cGál Boglárka 5.a
Király Anna 8.a |
továbbjutó3. helykülöndíj1. hely
1. hely |
Horváth ÁgotaTóth Margit
Rumplerné J. Erika |
|||
Derkovits Gy. Ált. Isk. német nyelvű versmondó v. Szombath | Takács Sándor 4.aGóczán Luca 2.a | 1. hely- | Horváth Ágota | |||
Városi Művelődési Központ karácsonyi rajzpályázat | Kondor Rebeka 5.a | különdíj | Takács Márta | |||
ANGORA- Gyermekek Háza Szombathely „Óperenciás” meseillusztrációs rajzpályázat | Szabó Dorina | díjazott | Takács Márta | |||
Gazda Erzsi Vers- és Prózamondó Verseny | Horváth Panna 3.a | 1. hely | Hóbor István | |||
Martineum Felnőttképző Akadémia karácsonyi versmondó verseny Szombathely | Gál Boglárka | 3. hely | Tóth Margit | |||
Városi Kulturális Szemle | vers | Szalai Máté 7.cHorváth Rebeka 7.cTakács Dorina 7.cKirály Anna 8.a | aranyezüstbronzarany | Horváth ÁgotaRumplerné J. Erika | ||
próza | Gál Boglárka 5.aPukler Kíra 6.aSzabó Dorina 6.aTóth Rebeka 6.a | kiemelt a.aranyaranyezüst
|
Tóth MargitCsóiné Sz. Enikő | |||
alsó | Kucsera Loretta 1.aKiss Laura 1.aVamper Dóra 1.aNémeth Liána 1.b
Nagy Benedek 2.a Góczán Luca 2.a Horváth Panna 3.a Gerencsér Dóra 3.b Takács Sándor 4.a Emmer Marcell 4.a Győrvári Bálint 4.a |
kiemelt a.kiemelt a.aranykiemelt a.
arany arany arany arany kiemelt a. kiemelt a. kiemelt a. |
Bátorfi ÁrpádnéMarth Józsefné
Erősné Szabó Ágnes
Hóbor István Némethné Cs. Andrea Leitold Ibolya
|
|||
ének | Erős Petra 8.aAuer Alexandra 8.aBarasits Gréta ésMarton Adél 3.b (duó)
Gergácz Míra 3.b Rába Zsófia 3.b Horváth Panna 3.a Gerencsér Dóra 3.b Varga Orsolya 3.a Horváth Réka 3.b(csoport) Sipos Mátyás 8.b Farkas Liza 1.b Szabó Dávid 1.a |
aranyaranyarany
arany
ezüst ezüst bronz |
Pilnay Sándorné | |||
Weöres Sándor versmondó verseny Osstffyasszonyfa | Takács Sándor 4.a | 3. hely | Horváth Ágota | |||
Gál Boglárka 5.a | 3. hely | Tóth Margit |
SPORTVERSENYEK
2010/2011.
Országos meghirdetésű versenyek
DIÁKOLIMPIA
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | területi/megyei fordulóba jutott tanulók neve | helyezés | felkészítő tanár neve | országos döntőbe jutott | helyezése |
Megyei diákolimpia kézilabda IV. korcsoport | Erős Petra 8.aNémeth Flóra 8.aPungor Sára 8.aTendli Noémi 8.a
Varga Ágnes 8.a Farkas Evelin 7.a Horváth Adrienn 7.a Kucsera Melitta 7.a Kupi Zsófia 7.a Rozmán Johanna 7.a Németh Szilvia 7.c Soós Georgina 7.c van Warden Franciska 7.c |
2. hely | Pungorné Haraszti Mónika | |||||
Megyei diákolimpialabdarúgásII. korcsoport | Németh Nátán 4.aNémeth Bence 4.aTakács Sándor 4.aIncze Bence 4.b
Kövesdi Dávid 4.b Juranics Richárd 4.a Gyöngyösi Ádám 3.b Vampel Dávid 5.b Ódor Gergő 5.a Németh Szilárd 4.a Pap Márton 3.b
|
5. hely | Bárdosi László | |||||
Megyei diákolimpialabdarúgásI. korcsoport | Dankovics GergőHorváth BarnabásIncze LeventeKáldi Ádám
Kasper Dániel Kurzbauer Christoph Molnár Bendegúz Nagy Benedek Pankaczi Ákos Török Bálint |
7. hely | Németh István | |||||
Megyei diákolimpiaEgyéni Pályabajnokság | súlylökésIV. korcsoport | Barkovics Alex 8.a | 3. hely | Baloghné B. Eszter | ||||
távolugrásIV. korcsoport | Tóth Péter 8.aBarkovics Alex 8.a | 5. hely6. hely | Baloghné B. Eszter |
Egyéb versenyek
A verseny elnevezése | városi forduló | helyezés | felkészítő tanár neve | |||||
Nádasdy „csótó”futóverseny532fő | I. kcs. lány: Benedikti Anna 2.b | 2. hely | ||||||
II. kcs. lányGötl Bianka | 3. hely | |||||||
III. kcs. lány | ||||||||
IV. kcs. lányFarkas Evelin 8.aKucsera Melitta 8.aBíró Flóra 7.b
Németh Szilvia 8.c |
1. hely3. hely4. hely
5. hely |
Pungorné H. M.Némethné T. E.. | ||||||
I. kcs. fiú:Török Bálint | 4. hely | |||||||
II. kcs. fiú:Incze Levente | 6. hely | |||||||
III: kcs: fiúHegyi Márton 5.a | 2. hely | Pungorné H. M. | ||||||
IV. kcs. fiú: | ||||||||
Gárdonyi Kupa | I. korcsoportNagy BenedekHorváth BarnabásIncze Levente
Kasper Dániel Pankaczi Ákos Molnár Bendegúz Dankovics Gergő Káldi Ádám |
1. hely | Németh István | gólkirály:Kasper Dániellegjobb hazai játékos:Incze Levente | ||||
II. korcsoport | 1. hely | Bárdosi László | gólkirály:Ódor Gergőlegjobb hazai játékos:Kövesdi Dávid | |||||
Nádasdy kupa | I. korcsoport | 3. hely | Németh István | legjobb mezőny játékos:Kasper Dániel | ||||
II. korcsoport | 1. hely | Bárdosi László | legjobb mezőny játékos:Incze Bence | |||||
III. korcsoport | 5. hely | Németh István | ||||||
IV: korcsoport | 3. hely | Németh István | gólkirály:Kazmar Tamáslegjobb kapus:Boros Márk | |||||
Városi-városkörnyéki labdarúgó bajnokságI. korcsoport | Dankovics GergőHorváth BarnabásIncze LeventeKáldi Ádám
Kasper Dániel Kurzbauer Christoph Molnár Bendegúz Nagy Benedek Pankaczi Ákos Török Bálint |
1. hely | Németh István | |||||
Sárvár Város SportnapjaI. korcsoport | 1. hely | Németh István | ||||||
3. hely | Németh István | |||||||
Város-városkörnyéki Diákolimpia labdarúgó bajnokságI. korcsoport | 1. hely | Németh István | ||||||
Városi-városkörnyéki labdarúgó bajnokságII. korcsoport | Németh Nátán 4.aNémeth Bence 4.aTakács Sándor 4.aIncze Bence 4.b
Kövesdi Dávid 4.b Juranics Richárd 4.a Gyöngyösi Ádám 3.b Vampel Dávid 5.b Ódor Gergő 5.a Németh Richárd 4.a Papp Márton 3.b |
1. hely | Bárdosi László | |||||
Város-városkörnyéki Diákolimpia labdarúgó bajnokságII. korcsoport | 1. hely | Bárdosi László | ||||||
Város-városkörnyéki Diákolimpia labdarúgó bajnokságIII. korcsoport | Juranits KrisztoferVelladics KrisztoferNagy JánosÓdorGergő
Szakos Bence Vamper Dávid Bucsek Bálint |
4. hely | Németh István | |||||
Város-városkörnyéki Diákolimpia labdarúgó bajnokságIV. korcsoport | Boros MárkPitzinger LászlóHorváth LászlóSzakos Márk
Kazmar Tamás Csiszler Richárd Beke Krisztián Milkovics Attila |
2. hely | Németh István |