Tisztelt leendő első osztályos tanulók Szülei!
A 2020/21 tanévre történő általános iskolai beiratkozást megtartjuk.
A beiratkozás módjáról, idejéről a helyben szokásos módon értesítjük Önöket.
Várhatóan elektronikus úton és telefonon történik a beiratkozás. Az elektronikus elérhetőséget a honlapunkon, a facebookon és az iskolai hirdető táblán fogjuk jelezni. A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására 2020/21 tanítási év első napján kerül sor.
A jelentkezésről szóló további teendőket folyamatosan közzé tesszük.
Tisztelettel: Németh Ernő igazgató
Versenyeredmények 2023-2024
Verseny megnevezése | Tanuló neve | Osztálya | Helyezése | Felkészítő tanára |
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló |
Marian Raul
Németh Ádám Roland Tanai Flórián Wentz Martin |
8.b
8.b 8.b 8.b |
Czeglédiné Szabó Klára | |
Cserényi Réka
Farkas Dóra Vida Emília Zámbó Anna |
6.b
6.b 6.b 6.b |
Takácsné Tancsics Nóra | ||
Kajtár Lilla
Tanai Barnabás Tar Ferenc Strabán Richárd |
6.a
6.a 6.a 6.a |
országos döntőbe jutott |
Baloghné Budai Eszter |
|
Hende Máté
Bozzai Vica Tar Boglárka Szalai Csongor |
5.c
5.c 5.c 5.c |
|||
Zámbó Ákos
Kiss- Pál Olivér Tóth Dénes Birkás Áron |
8.a
8.a 8.a 8.a |
|||
Percsi Alíz
Martonfalvi Mátyás Biró Zsombor Bereczky Lili |
3.a
3.a 3.a 3.a |
3. országos döntőbe jutott. | Nagyné Dankovics Krisztina | |
Illés Ádám
Martonfalvi Márk Nagy-Tőke Ella Pethő Boróka
Baráth Zselyke Gőcze Nóra Kereszturi Kata Papp Petra |
4.c
4.c 4.c 4.c
4.c 4.c 4.c 4.c |
|
Rubint Gabriella |
|
Bolyai természettudományi regionális verseny | Major Kira
Mórocz Angyalka Kira Téttry Márk
Kajtár Lilla Samu Zsófia Tanai Barnabás Tóth-Kutszegi Flóra |
5.a
5.a 5.a
6.a 6.a 6.a 6.a |
|
Takács Márta
Torma Barbara |
Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló | Baráth Zselyke
Nagy-Tőke Ella Martonfalvi Márk Lengyel Villő |
4.c
4.c 4.c 4.c |
Némethné Csonka Andrea | |
XVIII. Savaria Közlekekedésbiztonsági verseny | Birkás Áron
Szélesi Marcell Molnár Zétény |
8.a
8.a 6.b |
egyéni 1.
egyéni 2. egyéni 3. Csapat 1.
|
Németh László |
HEBE Kft. által szervezett országos levelező csapatverseny | Tar Boglárka
Müller Lilien Bozzay Vica |
5.c | Szakályné Pados Edit | |
„Tiszán innen- Dunán túl” országos népdaléneklési verseny | Kajtár Lilla
Samu Zsófia Kopcsándi Flóra |
6.a
6.a 6.b |
arany
ezüst |
Szakályné Pados Edit |
Bendegúz Nyelvész Verseny Megyei forduló | Lengyel Villő
Kereszturi Kata
|
4.c | Némethné Csonka Andrea | |
Bendegúz Nyelvész Verseny Megyei forduló | Friesl Ármin
Bolla Zoé
|
2.b
2.b |
Elekné Nagy Tímea | |
Országos Történelem Verseny 7-8. évfolyam vármegyei döntő | Kovács Máté | 7.b | Németh Ernőné | |
Curie Országos Kémia Verseny területi forduló | Mészáros Johanna
Balogh Lea Tolmácsi Emma Zámbó Ákos Dombi Kristóf Németh Ádám Roland Kiss-Pál Olivér |
7.b
7.a 7.a 8.a 8.a 8.b 8.a |
Torma Barbara | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | Friesl Ármin
Nagy Tőke Ella Tóth Levente
|
2.b
4.c 3.c
|
Somlai Zsuzsanna
Rubint Gabriella Horváth Éva
|
|
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | Zámbó Ákos | 8.a | Baloghné Budai Eszter | |
Bendegúz Akadémia Matekász verseny vármegyei fordulója | Friesl Ármin
Nagy Zoltán Keresztúri Kata Papp Petra Szendefi Vencel |
2.b
4.a 4.c 4.c 4.c |
Somlai Zsuzsanna
Kovács Beáta Rubint Gabriella Rubint Gabriella Rubint Gabriella |
|
Vas Vármegyei Úszás Diákolimpia 100 m mellúszás
100 m hátúszás |
Erős Aisa
Kutasy Kornél |
6.a
5.c |
Summer Tamás | |
Kézilabda Diákolimpia vármegyei döntő 3.korcsoport | Bagarus Zétény László
Kovács Norbert Horváth Benett Adrián Ódor Zsolt Martonfalvi Márk Tamási Regő Nagy Ákos Strabán Richárd Szabó Dominik Illés Zétény Jobb Zétény |
5.a
5.a 4.b 4.b 4.c 4.c 6.a 6.a 6.a 6.a 6.a |
Dr. Erőss Péter
Kiskós Kitti |
|
Sakk Diákolimpia vármegyei döntő egyéni verseny | Filátz Dániel
Söptei Péter |
4.a
3.b |
Ódor István | |
Sakk Diákolimpia vármegyei döntő csapat | Gancz Dániel
Söptei Péter Filátz Dániel Szendefi Vencel |
1.b
3.b 4.a 4.c |
Ódor István | |
„Ismerem a technikai környezetemet” technika és tervezés tantárgyi dunántúli verseny | Tóth-Kútszegi Flóra
Nagy Ákos Molnár Zétény Cserényi Réka Pethő Klára |
6.a
6.a 6.b 6.b 7.a |
Németh László | |
Országos Angol Tanulmányi Verseny vármegyei forduló | Németh Álmos | 7.b | Czeglédiné Szabó Klára | |
Hebe Kft. által szervezett „Es wenachtet schon” csapatverseny | Tar Boglárka
Bozzay vica Müller Lilien |
5.c | Szakályné Pados Edit | |
Evangélikus megyei hittanverseny | Pethő Klára | 7.a | Pethő-Udvardi Andrea |
Adó 1%
Tisztelt Szülők!
Megköszönve az elmúlt évi adományt, tisztelettel kérjük, hogy iskolánk alapítványait adójuk 1%-ával szíveskedjenek támogatni!
Hatékony Iskoláért Alapítvány
18881578-1-18
Gárdonyi Géza Alapítvány a Gyermekekért
19246011-1-18
Hit- és erkölcstan tájékoztató nap 2024/2025-ös tanévre
Minden érdeklődőt szeretettel várnak az egyházi képviselők!
BEIRATKOZÁSI KÖZLEMÉNY
TÁJÉKOZTATÁS
Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!
Az e-kréta rendszert a honlapon keresztül tudják elérni,(gardonyisarvar.fw.hu), “BELÉPÉS az E-naplóba” címkén: https://klik101246001.e-kreta.hu.
Az e-krétában a házi feladatot és az üzeneteket csak tanulói (szülőivel nem) belépéssel lehet elérni (felhasználó név: oktatási azonosító, jelszó: tanuló születési dátuma, pl.2012-02-05).
A házi feladat nyomon követésének legegyszerűbb módja, ha a tanuló az “Órarend” menübe lép be. Kis házikó jelzi azt az órát, ahol a pedagógus megoldandó házi feladatot tett fel.
Az “Üzenetek” fülön az e-ügyintézésben is kaphatnak a tanulók csoportosan és egyénenként feladatokat (az üzenetek fülön kis sárga korong jelzi, ha új üzenete érkezett). Ez az oldal úgy működik, mint egy levelező rendszer, üzenetet lehet kapni és küldeni is a tanulónak és bármelyik tanár elérhető ilyen módon.
Tisztelettel: Németh Ernő igazgató
Jó szereplés a matematika versenyen
A Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulóján Németh Petra 5.a osztályos tanuló 4. helyezést, Németh Marcell 8.b osztályos tanuló 6. helyezést ért el.
Csapatversenyben Németh Rajmund, Németh Petra, Kráner Róbert 5.a osztályos tanulók 4. helyezést értek el.
A tanulók felkészítője: Baloghné Budai Eszter
Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanárnőjüknek!
Diákjaink sikere történelem tantárgyból
Az Országos Történelmi Verseny 7-8. évfolyam megyei döntőjében iskolánk diákjai kiemelkedő eredményt értek el. Németh Marcell 8.b osztályos tanuló országos döntőbe jutott. Németh Roland 7.a osztályos tanuló megyei 3.; Czöndör Dániel 8.a osztályos tanuló megyei 5. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Németh Ernőné tanárnő
Kiváló matematika eredmény
Németh Marcell 8.b osztályos tanulónk a Varga Tamás matematika verseny 8. évfolyam I. kategóriájában Vas megyéből egyedüliként az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanára: Baloghné Budai Eszter
Gratulálunk az eredményéhez!